Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen macskariasztó hatásos?

Milyen macskariasztó hatásos?

Figyelt kérdés

A szomszéd macska folyton átjön és bántja a kutyámat. A kerítés 2,5m magas, alábetonozott.

Vmilyen lefújnám/lelocsolnám kívülről a kerítésemet végig, hogy ne menjen a közelébe.

Ecetre gondoltam, az működik?


2019. okt. 31. 08:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet venni konkrétan erre a célra űzőket, de azok nem mindig használnak. Viszont egyszer azt tapasztaltam, hogy a Federol nevű sebkezelőolaj szagát nem bírják. Ha érzékeny a szaglása a macskának, akkor tuti, hogy nem fog arra menni, 1100 Ft körül van, de csak 100 ml (vagy 150, nem tudom hirtelen). Az ecet sem rossz ötlet, annak is elég szúrós szaga van, talán egy próbát megér. :)
2019. okt. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ha a kerítés tetején mászik be, akkor kapható műanyagtüske ez ellen, olyan, mint a galambriadztó tüske.
2022. jún. 22. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!