Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Talált macska gondok?

Talált macska gondok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nyitva hagytam ma az erkélyajtót, amíg kimentem a kertbe. Mire visszaértem, egy kismacska feküdt a kanapémon.


Nem tudom honnan jött, de a szomszédok közül senkinek sem ismerős. Idei "termés" lehet, még nagyon fiatal.


Minden macskamentő fullon van akikkel beszéltem (Budapest és környéke), az utcára meg nem fogom visszatenni, szerintem fázik. Esze ágában sincs kimenni, szinte le sem jön a kanapéról, ha igen, akkor is az ölemben vagy a nyakamban van.


Megtartani biztos nem tudom (és nem is szeretném), mert annyi állatom van, amennyit felelősséggel el tudok látni és tudom fizetni az orvosi költségeiket is.


Viszont ezt a macsekot ivartalaníttatni kellene lassan, kellene oltásokat adni neki stb. Ezt nem tudom finanszírozni a meglévő állataim mellett.


Mit tudnék kezdeni vele azon túl, hogy hirdetem? Senkinek nem kell macska, mindenki aki macskát szeretne, az kimegy az utcára és ötöt talál.


Jól jönne valami tanács. :(


2019. okt. 31. 14:40
 1/8 anonim ***** válasza:
68%

Pedig kiválasztott vagy.:)

Tudod a dolgod.

2019. okt. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem vagy hirdeted, és vagy elviszi valaki (sajnos vannak, akik viadalra használt kutyáknak viszik az ingyen macskákat hergelni-áldozatnak), vagy megöleted. De az is pénzbe kerül. Ez a két lehetőség, ha nem tartod meg.
2019. okt. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagyon tudsz mit tenni, a hirdetésen kívül. Próbálkozz minden szervezetnél, menhelynél, amit csak találsz.

De ilyenkor esélyes, hogy a nyakadon marad.

2019. okt. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Facebook állatos csoportba érdemes hīrdetni a képét osztatni , mindig elviszik a több ezres tagokból .
2019. okt. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem lett egy cicád. Jobb ha beletörődsz. Biztos tudsz neki egy kis helyet szorítani.
2019. okt. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Van már 2 benti, plusz 2 kutya. Nemigen tudom most elvinni oltatni, teszteltetni (mielőtt összeengedem a sajátjaimmal), ivartalaníttatni. A kaja még hagyján.


Jelenleg elszeparálva vannak, a sajátjaimat elzártam az emeletre, ő meg lent van. De ők meg ordítanak fent amiért nem jöhetnek le, szóval kész káosz van. :D

Viszek holnap az állatorvoshoz is szórólapot, féreghajtót veszek neki.

2019. okt. 31. 20:42
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt ilyen, egy kóbor macska hozzám fialt...ugyanúgy mindenki azt nyomatta tartsam meg mindet. Felneveltem őket, de a saját macskáimat nem baxxom ki pár kóbor macska miatt (nem jöttek ki egymással). Meg pénzem se volt ennyi állatra...


Csinálj róla jó minőségű képeket, és rakd fel jófogásra. Nekem elég hamar elvitték a kicsiket, miután már önállóan tudtak enni, kakilni, pisilni.

Volt amelyiket meghirdetése után már fél órával el is vittek.

Facebookos csoportokba is tedd fel őket.

2019. nov. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Találtam neki gazdit, ma viszem el hozzá délután. :) Már kértek időpontot az orvoshoz is, ivartalanítva lesz meg oltva és mindene meglesz.


Egyébként nekem is ez a bajom, hogy ha minden állatot megtartanék amit az utcán találok, akkor rengeteg kutyám és macskám lenne. Véges a férőhelyem is és az anyagi keretem is.

2019. nov. 4. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!