Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Meg fog gyógyulni a macskám?

Meg fog gyógyulni a macskám?

Figyelt kérdés
Sajnos a cicám két hónapja eléggé rosszul van, folyamatosan visszük állatorvoshoz. Volt már minden baja vesegyulladás, gerincödéma, reflux stb. Mindig valami új baja van, ez már két hónapja húzodik. Másfél éves cicáról van szó. Lehet, hogy felmondta a szolgálatot az immunrendszere, vagy komolyabb baja van? Az állatorvos azt mondta nem kell elaltatni, meg fog gyógyulni, de gazdiként rossz nézni, hogy nincs jól és nem tud meggyógyulni.
2019. nov. 3. 23:14
 1/3 anonim ***** válasza:
igen! ;)
2019. nov. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Átérzem, olyan ez, mintha az ember a gyerekét féltené (pedig az én számat sosme hagyja el, hogy én vagyok a cica anyja, ő a babám stb). Tehetetlennek érzi magát az ember... Az enyémnek ficama volt, nagyon lassan épült fel, rettegtem, hogy műteni kell. Újra és újra kificamította a lábát, mára megtanulta, mit szabad s mit nem. Aztán ahelyett, hogy fellélegeztünk volna, jött másik betegség (allergia, sebek, bűzmirigy). Mára jobb a helyzet, de ha már egy kicsit letargikusabb egy nap, rögtön area gondolok, hogy baja van. A család már hülyének néz. De hát szeretem, az én felelősségem.

Remélem, hogy jól lesz a cicád! :) Ha a doki is bizakodik, akkor az jó:)

2019. nov. 4. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hallgass az állatorvosra!
2019. nov. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!