Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Benti macskából lehet kintit...

Benti macskából lehet kintit csinálni?

Figyelt kérdés
Benn nőtt fel, meg nem idős macska. Nem akarom elajandekozni, csak egy elméleti kérdés mivel láthatóan jól érzi magát és el is várja a kaját. Mindig vagy huncut vagy lustalkodik

2019. nov. 7. 20:27
 1/7 anonim ***** válasza:
3%
Persze, kirakod s utána becsukod az ajtót s lám kinti macska lett belőle.
2019. nov. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ennyire zavar, hogy bent van?
2019. nov. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem zavar mert őt én neveltem eddig is.

Csak elméleti kérdés. Ha ki kényszerülne nem hiszem h meg tudná fogni az egeret vagy nem bántanak a kinn felnőtt macskák

2019. nov. 7. 20:40
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én kinnt nem a felnőtt macskáktól félteném, hanem elütéstől, mérgezéstől, kutyáktól...

Ha eddig kizárólag benti volt akkor nagy esélyel pár nap alatt elüti valami azt annyi.

2019. nov. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Persze. A macskák eleve kinti állatok, csak jót teszel vele, ha nem a lakásban tartod. Először etesd kint, majd aztán egy idő után már ne engedd be sem.
2019. nov. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt olyan cicám, aki évekig benti cica volt, utána pedig kijárós. 15 évig élt. Biztonságos, nyugodt környéken laktunk, így sosem történt kint baja. Igaz, nem nagyon ment ki a kerítésen kívülre. A területét nagyon védte, az összes idegen macskát elkergette a kertünkből.
2019. nov. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk volt régen egy benti macskánk, elég idős volt, olyan 6-8 éves.

Külön váltak a szüleim, nem vihettük magunkkal a macskát. (Apám aggresszív volt)

Nagyanyámhoz került, aki kint tartotta. Szegény nagyon hamar lebetegedett és pár hónapon belül meghalt.

Nem bírta a kinti létet.

Nem tudott hol aludni...félt a kutyáktól, az idegen macskáktól. A szomszéd kutya mindig ugatott, kb egész nap egy fán volt szegény macska.


Tehát szerintem nem igazán menne...max ha fiatal a macska...

de elég gonosz dolog lenne kibaxxni.

2019. nov. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!