Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám sántít az egyik...

A macskám sántít az egyik lábára. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
6 éves a cica és a lábával még soha semmi baj nem volt. Sokszor keveredett más macskákkal veszekedésekbe, most is erre az lehetőségre gondoltam, de nem találtam rajta egy sebet sem. Azon kívűl a ficamra gondoltam de nem vagyok benne biztos.
2019. nov. 8. 16:38
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Gondolom, az véletlenül sem merült fel, hogy elvidd dokihoz, aki megnézi, ficam, törés vagy egyéb gond van...
2019. nov. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az állatorvos mit mondott?
2019. nov. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Elég valószínű, hogy verekedett és megkarmolták/harapták a lábát. Ha ez a helyzet és nem fordultok orvoshoz, akkor hamarosan kínok között pusztul el, vérmérgezésben.
2019. nov. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
"Azon kívűl a ficamra gondoltam de nem vagyok benne biztos." Aki biztosat mond, úgy hívják: állatorvos. Próbálkozz.
2019. nov. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a szép kommenteket. :)) Csak 2-3 napja sántít, sétál is rajta rendesen csak látszik rajta hogy fáj egy kicsit neki. A szüleim nem éppen értenek azzal együtt, hogy az állatorvoshoz kéne mennünk ezért, gondoltam kiírom hátha van valakinek valami ötlete.
2019. nov. 8. 22:59
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Képzeld azt, hogy nem tudnál beszélni, fájna a lábad és sántítanál. Minek örülnél jobban? Ha a szüleid gyakorin kérdezgetnék, mi bajod van, vagy ha elvinnének orvoshoz?

Bár tekintve, hogy pont itt a hétvége, gondolom ügyeletre nem fogjátok elvinni, szóval szenvedhet még az a szerencsétlen macska legalább 2 napot.

2019. nov. 9. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a sántuljanak le a kedves szüleid! :)
2019. nov. 9. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!