Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tudnatok irni nekem kulfoldi...

Tudnatok irni nekem kulfoldi fiu macska neveket amik nem hetkoznapiak?

Figyelt kérdés
Most lessz elefemben eloszor sajat cicam, es nem tudok nevet valasztani neki hatha vlaki tud segiteni. Koszi

2019. nov. 9. 17:16
 1/9 anonim ***** válasza:
32%
Stimpy
2019. nov. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
Franky.
2019. nov. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
A mostani macskánknak Cosinus a neve :)
2019. nov. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
Smici.
2019. nov. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
Günter
2019. nov. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A mostani macskám Pierre.

Volt már Kumar, Jack, Onur, Harry, Tommy

2019. nov. 11. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Arthur, Adolf, Tom, Ronald, Mitch, Darius, Rafael, Kane
2019. nov. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Dennis, Matróz(tudom nem külföldi, de szerintem cuki:)) , Midar, Toda (ezeket most fejlesztettem ki, nekem amúgy nekem anno pl volt Minor, Ciceró, Garfield nevű cicám. ) Gültem:P, Silver, Stefan (Sztefan, Stefán, vagy Isti:)), Hát, még most pl a Ginger jutott eszembe, de a Dzsindzser/ Gyömbér az lehet, hogy inkább lány cicának valü:):):), Szultán az pl egy külföldi rang, egyik ismerősömnek a lovát hívják így, szerintem cicának is lehet , hogy jól állna. :) Amúgy most beugrott egy név, hogy Marek, lehet, hogy ezt valami külföldi filmben hallottam; olyan cicás,mert majdnem úgy hangzik, hogy macsek :):):)
2019. nov. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
*Most még tovább elkezdtem gondolgatni a Marek nevet, : Mirek, Miret, Mizse:)---Mizséből város van. :)
2019. nov. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!