Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerinted mennyire elfogadható...

Szerinted mennyire elfogadható egy középkorú, de félrenevelt és rosszindulatú háziállat elaltatása?

Figyelt kérdés

Van egy macska, gonosz, rosszindulatú, szándékosan károkat okoz. Nem lehet simogatni, nem lehet ölbe venni, nem lehet fegyelmezni.

nem beteg, meg nem öreg.

de teljesen kibírhatatlan.

Elviselhetetlen.


Menhelyre minek beadni?

Úgyse fogja senki adoptálni, mert rossz természetű.

Lepasszolni másnak? legfeljebb az ellenségemnek!


Egy mód maradt az elaltatás.


Vélemény?


2019. nov. 10. 20:48
1 2 3
 1/27 anonymousreview60 ***** válasza:
17%
Ha ivartalanítva kidobod, akkor vagy túléli vagy nem. A vadászok lövik a macskát, mint dúvadat.
2019. nov. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
93%

Egy állat nem okoz szándékosan kárt. Nem rosszindulatú vagy gonosz. A viselkedése a természetéből fakad, meg a tartási körülményekből.

Mit értesz az alatt, hogy "szándékosan károkat okoz"?

2019. nov. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem még próbálkoz vele.(Plána ha Te nevelted férre)

Ha nemtudod megnevelni akkor add olyannak aki ért a cicákhoz.


Ha egészséges a cicus akkor semmiképpen ne altasd el!


Letudnád írni ,hogy miket csinál ? Hátha tud valaki valamilyen ötletet/praktikát mondani amivel lelehetne szoktatni r9lla


Amúgy a cica hány éves ?

2019. nov. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Ehhez azért annyit hozzátennék, hogy lelkes emberek sokszor bántalmazott állatokat is hazavisznek menhelyről, és kitartóan szeretettel bánnak velük, amit az állat nem azonnal, de előbb-utóbb meghálál.

Szerintem inkább a gazdái rosszindulatúak, ráadásul nem értenek az állathoz, és a legegyszerűbb megoldást akarják választani.

2019. nov. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Egy macskát nem igen lehet nevelni. Valószínű, hogy bántották eddig...

Az én cicám mentett, rohadt bizalmatlan, morcos, nagyon nagyot harap, szétszedi a függönyt, lámpát, rohadt hangosan nyávog. És valószerűtlen dolgoktól fél (pl. megijed ha a kezedben ruha van, párna, vagy épp a kabátod veszed fel).

Emellett beteges is, tehát speckó dolgokra is költeni kell.

Nem lehet úgy babusgatni mindenkinek, nekem igen. Jön, bújik, tudom, hogy szeret.


Soha az életben eszembe nem jutna elaltatni azért, mert egy mocsok dög. Az én felelősségem, én választottam őt. Ha egyáltalán nem lehetne simizni, csak úgy ellene egész nap a saját kis világában, akkor sem.


Öreg szüleid sem altatod el, ha demensek, morgósak lesznek és nem akarsz velük foglalkozni, ugye?

2019. nov. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

3-mas vagyok


Ez még kimaradt

Nem csináltál valami olyat a cicával ami miatt megutált ?

2019. nov. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 Girlll3 válasza:
100%
Szerintem nem elfogadható, mert az a kisállat talán sokat szenvedhetett, egy állat nem gonosz, náluk ösztönös reakciók vannak inkább. Milyen károkat okoz? Tudod, egy kisgyerekhez lehet leginkább hasonlítani egy állatot. Alapvetően egy gyerek sem rossz. Miért akarod a halálba küldeni?
2019. nov. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Azoknak a naív szépelgőknek akik szerint egy állat nem lehet gonosz vagy rosszindulatú azok nézzék meg a Cujo-t.

Vagy ezt a dögöt.

Beleszarni a tűzhelyen az edénybe?

lelökni a laptopot az asztalról aztán gúnyosan nézni?

Inkább újrakezdem az egész macska dolgot egy másikkal.

2019. nov. 10. 22:24
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha te egy buta horrorfilm alapján ítélsz meg valódi állatokat, és szerinted egy állat "gúnyosan" néz, akkor inkább ne tarts szerintem másik macskát sem... mindkettőtök érdekében.
2019. nov. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Te inkább ne tarts állatot. Alkalmatlan vagy rá. Képzeld,az említett dolgokat más állatok,főleg macskák is csináljákyés nem gonoszságból,te agyhalott.


Ha nem kell a macska,írsz és lepasszolod nekem. Persze csak ha van annyi gerinc benned.

2019. nov. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!