Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Perzsa cica hangos szuszogás?

Perzsa cica hangos szuszogás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Azt tudom hogy a perzsa mivel elég kis nyomott orrú lehet hogy horkol, szuszog. Azonban az a kérdésem hogy az is normális ha nem alvó állapotban hanem ébren, normál légzés közben hangosan szuszog? Három méterről is hallani.

Gyakran előfordul de eddig betudtuk annak hogy perzsa, ahogy az állatorvos is mondta.

Ma sokat tusszogott, azt hittem belelegzett valami szöszt. Utána is szuszogott nagyon hangosan.


Mindenképp vinném december elején éves vizsgalatra, szoval ott megemlítem ezt is, de esetleg tapasztalatok?


2019. nov. 12. 13:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Az én cicusom félig perzsa. Csak néha szokott szuszogni (ha megvan fázva vagy ha poros helyen mászkált)

Szerintem mindenképpen vidd orvoshoz!

Lehet ,hogy nincs semmi baja ,de jobb félni mint megilyedni.


Majd írd meg ,hogy mi lesz a cicussal :)

(Ha valami baja lenne neki akkor pedig jobbulást)

2019. nov. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én perzsa cicám teljesen normálisan lélegzik, nem szuszog hangosan. Néha szokott nagyokat sóhajtani, mint akinek hatalmas gondjai vannak.
2019. nov. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!