Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Baj ha a 6 hónapos cica csak...

Baj ha a 6 hónapos cica csak ropogóst eszik?

Figyelt kérdés
Csak a száraz tápot eszi, semmi mást. Kapott már májat, csirkehúst. alutasakost is, nem eszi egyiket sem. Száraz tápot viszont imádja.
2019. nov. 17. 16:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, ha mellé iszik elég vizet :)
2019. nov. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, így legalább nem lesz fogköve.
2019. nov. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
44%
Jobb mintha kattogna...
2019. nov. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ettől függetlenül, hogy nem kattog, néha végy neki "nedves tápot" is ez kb. 89 ft volt a legtöbb multinál, ez ilyen kis konzerv, nálam reggel-este is kapnak ilyet, szárazat pedig ha nem vagyok otthon pl. munkaidő miatt.
2019. nov. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
44%

Nem baj, sőt! A szárazban benne van minden, amire szüksége van a szervezetének.

Arra figyelj, hogy mindig legyen friss vize és igyon rendszeresen. Sok cica nem iszik rendesen, azért fontos a nedvestáp.

2019. nov. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, megnyugodtam. :)
2019. nov. 18. 10:52
 7/8 anonim válasza:

Nem gond, simán elég. Nekem egy ideje csak hipoallergén tápot kaphat csak és ott "bepánikoltam", hogy akkor mi lesz szegénnyel, nem kaphat mást, csak egy fajta spéci szárazat? Hozzászokott, hogy vegyesen kapta eddig a nedvessel.


Doktornő megnyugtatott, hogy nem lesz gond. Azt az időszakot kihúztuk csak szárazzal amit javasolt neki. :) Persze most már kap allergénből is nedveset. Annyira kis kunyis a csaje, nekem meg vajból van a szívem. :)


(továbbra sem bírja sima kaját, hete kunyizott natúr tonhalból, vegighányta a szobát 😟)


Szóval no para. :)

2019. nov. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2019. nov. 20. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!