Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cica ivartalanítás utáni...

Cica ivartalanítás utáni állapota. Mikor kezdjünk el aggódni?

Figyelt kérdés

8 hónapos nőstény cicusunkat tegnak délután ivartalaníttattuk. Estefelé élénk volt. Mászkált, még a heverőre is felugrott. Viszont semmit sem evett ivott!

Ma reggel gubbaszt a radiátor alatt. Csak a fejét lehet megsimogatni. Már a hátánál is nyávog. Enni, inni semmit. Már lassan 24 órája, mert hát a műtet elött sem lehetett már. Lehet meg kellene nézni nem szakadt-e fel varrat. De hogyan? Aggódom érte. Várom válaszaitokat.


2019. nov. 20. 08:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Hívd fel az orvost, valszeg vissza kell vinni.
2019. nov. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez már nem normális sajnos, ilyenkorra már kellene ennie és innia! Mindenképpen menjetek vissza a dokihoz, valószínűleg szüksége lesz infúzióra!
2019. nov. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Most!

Orvos gyorsan!

2019. nov. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek, orvoshoz kell vinni! ÉN már 5 nőstény cicát ivartalaníttattam, de nem volt ilyen gondom.
2019. nov. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az baj, ha nem eszik, iszik. Gubbasztott a miénk is másnap, de evett, ivott valamennyit. Vidd orvoshoz mihamarabb, addig próbáld fecskendővel megitatni. Tedd a közelébe a tálját. Lehet valami fertőzést kapott.
2019. nov. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Na mi újság, hogy van a cica?
2019. nov. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Felhívtam a rendelőt, megnyugtattak. Első körben fájdalomcsillapítót javasoltak. Ezt itthon beadtuk neki. Fecskendős. Most már egy picit eszik. Feljött a heverőre. Most kb. 5 órája ott fekszik. Most azon aggódok, hogy már pisilni menni kellene neki. Tegnap 2-kor műtötték, azóta nem pisilt. - illetve azt nem tudom, hogy éjjel volt-e-, de ma reggeltől mostanig biztos, hogy nem. Emelgeti a fejét, azt hiszem már nem lesz baj.
2019. nov. 20. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!