Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskát nem tudom eltartani,...

Suzume97 kérdése:

Macskát nem tudom eltartani, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Sziasztok, egy ismerősömről lenne szó, aki sajnos anyagilag nagyon nem áll jól. Imádja a cicáját, de sajnos nem tud már gondoskodni róla és szeretné ha egy szerető otthonba kerülne ahol vigyáznak rá és szeretik. Egy kandúr cicáról lenne szó, és most lesz 1 éves. Pécsi a cica, ha bárki tudna segíteni hogy jó helyre kerüljön(vagy menhelyre) annak hatalmas köszönet lenne

2019. nov. 22. 00:17
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Facebookon tegye ki, hogy elajándékozná!
2019. nov. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
27%
Nincs havi ötezer forintja? Na takarodj.
2019. nov. 22. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
Hát igen, tipikus... Ha az ember egy kicsit is nehezebb helyzetbe kerül, akkor azonnal szabadul az állatoktól. Senkinek nem fog kellene egy felnőtt macska, a menhelyek tele vannak kiscicákkal is.
2019. nov. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Nálunk az állatorvosi váróban ki lehet tenni hirdetést, az örökbeadandó kisállatokról.
2019. nov. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%

Hirdessétek facebookon, állatorvosnál, vegyétek fel a kapcsolatot macskementő szervezetekkel!


De gondolom átmeneti állapot, szóval ideiglenesen a macska is elél olcsóbb kaján. Ha már az a havi párezer forint is ennyire megterhelő, akkor nem a macska elajándékozása a legnagyobb gond.

2019. nov. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%
OFF ugyan: a pénztárnál az előttem álló néni nem tudta kifizetni a vásárolni szándékolt árut. És nem a cicakaját hagyta volna ott, hanem a kenyeret. Gyorsan kiegészítettem neki. ON
2019. nov. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%
De amúgy kérdező, milyen ember vagy te is? Ha összefognátok, nem hiszem el, hogy ne tudnátok megvenni neki egy zsák normális macskatápot, amivel kihúzzák egy darabig! Ha nem beteg a macska, és nincsenek állatorvosi költségek, azért nem egy egetrengető összeg havonta a tartása! Mi segítettünk már így egy barátnőmön, én többször vettem ajándékba tápot a cicájának, amikor pedig gond volt vele vittem őket állatorvoshoz, a költségekbe pedig beszállt a családja és az ismerősei is! Azóta már összeszedte magát, és tök jól elvannak. Senki nem halt bele abba, hogy segített rajtuk!
2019. nov. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez tuti kamu.
2019. nov. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!