Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen etető edényt használtok?

Milyen etető edényt használtok?

Figyelt kérdés

Száraznak jó a sima műanyag? És nedvesnek fém vagy kerámia a jobb?

Vizet miből adjam?


2019. nov. 22. 18:19
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]

Ilyet használunk a kutyának, a macskának kerámiát. Nem volt tudatos választás, ilyet kaptunk a boltban mikor szükség volt rá. Szerintem egyébként könnyebb ezeket tisztítani mint például a műanyagot, na meg utóbbit simán eltolja a helyéről mindkettő.

2019. nov. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Macskája válogatja, van, aki műanyagból nem is hajlandó enni.

Víznek kerámia vagy üveg az ideális.

Mi nedvesnek és száraznak ezt használjuk: [link]

2019. nov. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Száraznak műanyagot. Érdekes egyébként, hogy a narancsszínűből nem szerettek enni, csak a kékből. Most mindkettőnek kék van. A nedveset kerámiatálból, a vizet is.
2019. nov. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi. A fémről hallottam, hogy a cicák nem nagyon szeretik vagy vmi bajuk lehet tőle, nem tudom ez mennyire igaz, viszont én meg már két kerámiát is eltörtem, ezért jobban szeretném a fémet, tápot sokszor csak vödrös joghurt/tejföl fedeléből eszik, mert annak alig van széle és nem birizgálja a bajuszát.
2019. nov. 23. 08:35
 5/7 anonim ***** válasza:
A szárazat piros műanyagból, a nedveset kék műanyagból (ritkán, mert nem igazán szereti) a vizet pedig egy fehér kerámia tálból. :)
2019. nov. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Az én cicám rácáfol arra, hogy nem szeretik a fémet, állandóan a kutya fém vizes táljából iszik, hiába van tele az ő kerámiája. Ha üres a fém edény, addig hisztizik ameddig újra nem töltjük, még véletlenül sem inna a sajátjából.. :D (Egyetlen egy alkalom van hogy használja a sajátját, akkor ha tökéletesen friss és tiszta benne a víz. A kutyáénál nincs ez a feltétel, tökmindegy a minősége)
2019. nov. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Víznek lapos fém van, csúszásgátlós az alja. Száraznak műanyag, nedvesnek megint fém. Mindegyik lapos fajta, macskáknak való, így nem kell mélyen belehajolnia, nem ér a bajusza a széléhez.

Szerintem mindegy, hogy milyet veszel, csak lapos és széles legyen, aztán majd kiderül, hogy valamelyik nem tetszik neki.

2019. nov. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!