Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyik bolhanyakörvet ajánlaná...

Melyik bolhanyakörvet ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Lassan 2 hónapja besobtak hozzánk egy beteg kiscicát. Férgesen alul tápláltan, hasmenésesen megfázva mindkét szeme beragadva. Kikezeltem, azóta szépen fejlődik.

Szerintem nem lehet több 3.5 - 4 hónaposnál. Félig benti cica lett, nincs sokat kint de mivel 6 másik cica jár ide enni és van 2 másik macskánk mindenképp bolhanyakörvet szeretnék.

A cseppek nem érdekelnek

Egyrészt van 2 pici lányom akik imádják a kismacskát másrészt az egyik macskánk kivakarta magát tőle a másiknak meg semmit nem használt ugyan úgy összeszedte a kullancsot.

Pár napja bementem egy állatkereskedésbe ahol az eladó mindenáron 10 000 ft akart rám sózni cseppet. A nyakörve meg határozottan állította fél év alatt nem adható - ezt viszont nem nagyon hiszem.



2019. nov. 22. 22:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem ajánlom a nyakörvet,mert a cica akárhol mászkál,bármiben fennakadhat,beakadhat,széttépődhet,vagy csak szimplàn irritálja a jelenléte. Érdemes ezt állatorvossal megvitatni,nem mindenféle eladótól kérni tanácsot,akinek nincs is erre szakképesítése.


Viszont ha normális cseppet vennél (Advocate,Advantage stb) akkor nem vakarná ki magát,sőt,jót tenne,mert rögtön felszívódna. Ha már használtál bolhanyakörvet te is tudod,hogy kb a carnak egy pofon.

2019. nov. 23. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én sem raknék bolhanyakörvet a cicáimra, mivel kijárósak, veszélybe kerülhetnek miatta. Régen, amikor még nem voltak cseppek, használtuk egy ideig, a cica szőre kikopott alatta, és irritálta a bőrét. A gyerekeknek se biztos, hogy jó, ha simogatják és a nyakörvet is fogdossák. Nekünk sokkal jobban beváltak a cseppek, 1500-2000 Ft-ért lehet kapni. 2-3 havonta szoktak kapni a macskáim.
2019. nov. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!