Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 3 órát a hordozóban?

3 órát a hordozóban?

Figyelt kérdés

Orvoshoz kell vinni a kiscicámat. Aggódom érte, mert még sosem vittük. Fél óra kb. az út, de vagy 1,5 órát várnunk kellesz a kocsiba, mert apával megyünk, és neki el kell intézni pár dolgot. (nem tudunk addig elmenni a dokihoz, mert később nyit) Aztán a dokinál nem tudom mennyit kellesz várnunk. És megint félóra haza az út. Kifogja bírni? Hogyan fog viselkedni? Mit rakjak be neki? Párnát? És mit csináljak ha wc-znie kell? Vagy kibírja hazáig?

Légszi segítsetek, mindent mondjatok el, hogy hogyan csináljam!Előre félek!

Köszi!


2010. júl. 19. 10:37
 1/6 anonim ***** válasza:
víz legyen, és ha pisilni akar, akkor tuti fog- ha dobozban viszed, csak belefér egy homokos tál...
2010. júl. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nyugi! Mi külföldre vittük a cicust és 3,5 óra volt az út. Minden rendben ment. Enni-inni mondjuk nem kért, meg nyávogott is egy keveset, de minden rendben ment.

2010. júl. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem nagyon fér bele, egy pici macskahordzóm van.

Lehet újságpapírt rakok alá, és azt ki tudom dobni majd ha baleset lenni. Ez jó ötlet?

2010. júl. 19. 10:42
 4/6 A kérdező kommentje:

*lenne

Bocsi!

2010. júl. 19. 10:45
 5/6 A kérdező kommentje:
2.! Nektek a pisi kérdés, hogy volt?
2010. júl. 19. 10:53
 6/6 anonim ***** válasza:
Második vagyok! Nem pisilt be,de nem is tudtuk kivinni friss levegőre és fű közelbe, mert autópályán mentünk. Kibírta.
2010. júl. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!