Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cica mellett milyen növényt...

Cica mellett milyen növényt lehet, érdemes tartani lakásban?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik a cicámnak minden zöldféle, de a legtöbb szobanövény enyhén, de mérgező számukra. Igen, találtam neten én is, de csak nagyon felületes listákat... Valamelyik nap a zanót hozta lázba, épp karácsonyi dekor készült, ő meg aranyosan eljátszott vele. Aztán olvasom, hogy mérgező. Rágni is rágta, de minimálisan. Azt tudom, hogy a szobapáfrány nem mérgező nekik, abból már 2 kipusztult (egyiket meggyepálta, másikat túlöntöztem). A macskafű, ha kinő egyáltalán, akkor nem érdekli, csak tépkedi ki a dobozból, de nem is eszi.

Na szóval 100%-ig cicaálló, nem túl macerás szobanövény ötleteket, tapasztalatokat várok! Köszi!



2019. nov. 28. 18:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Párna fű állítólag


Szeretnek rajta feküdni

2019. nov. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
műnövény edzettacélból :D
2019. nov. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Erre van egy olyan életbölcsesség, hogy "bármilyen növényt lehet tartani, amíg el nem éri". Nálunk macskabiztos helyen vannak a növények. Illetve az aloe verat elérni, de le se sz.rja :D
2019. nov. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

2+1


Mindegy, úgyis tönkre teszik

2019. nov. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Olyan növényt szeretnék, amit ha meg is rág, nem lesz baja. Ő tényleg nagyon szereti a növényeket, van, hogy leteszem neki a szobapáfrányt, mellé fekszik, szaglássza. Szóval ez is szempont, hogy ott lehessen hagyni. A parnafű is jó első, rákerestem, bár inkább talajtakaró vagy felfüggesztett kaspóba való.


Én is igénylem a zöldet magam körül, de a szekrény tetején kevés marad meg :)

2019. nov. 28. 20:26
 6/6 anonim válasza:

vegyél neki macska füvet :D

[link]

2019. nov. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!