Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mitől lehet zsíros a macska...

Mitől lehet zsíros a macska szőre?

Figyelt kérdés

Mikor fésülöm érzem, hogy csupa zsír az egész.

Ezen kívül nem veszek észre rajta semmi más szokatlant.

A szőre nem fakó, nem hullik erősebben mint máskor.



2019. nov. 29. 15:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
71%
Nem mosakszik?
2019. nov. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Elég ritkán, ahogy megfigyeltem.

Leginkább csak a mancsát.

2019. nov. 29. 16:40
 3/15 anonim ***** válasza:
Nekünk volt egy nagyon öreg cicánk, az sem tudott már mosakodni, ezért kérdeztem. A szőre már nem volt szép, mert nem nyalogatta le. Esetleg néha megfürdethetnéd, vagy törölgesd át a bundáját száraz pamut kendővel.
2019. nov. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Mindig zsíros, vagy csak most éppen?
2019. nov. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Köszi a tippeket!

Mostanában az, régebben nem volt.

Csodálkoztam is mindig hogy milyen selymes, puha a szőre, de az utóbbi időben valamiért nem tisztálkodik annyit.

Pedig még kölyök, 9 hónapos, nem öreg cica,

2019. nov. 29. 20:51
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy összeolajozta/zsírozta magát véletlenül? Az én cicám mindenhová bemászott, egyszer a konyhaszekrényben felborította az étolajat persze nyakig olyan lett.
2019. nov. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Hogy te milyen szerencsés vagy, hagyja hogy fésülöd? :) Kis illatmentes baba hintőport használhatsz a szőrére, nekünk ezt a tenyésztő mondta, akitől vettük a cicánkat.
2019. nov. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Azért zsíros, mert valószínűleg férges. Mikor kapott féreghajtót? Nálunk mindig ez volt az első jel, utána jött csak napokkal a féreghányás/kakálás.
2019. nov. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Ez s cica mindent hagy. Fésülés, has simogatás 😃 kb 3 hete lettek féreghajtózva. Sajnos csak kajába keverve porrá zúzva tudtam beadni, mert ilyen szempontból viszont nehéz eset. Drontal Cat tabletta volt, súlyának megfelelő adag, de ezek szerint nem ette meg mindet. Most legutóbb Cestal cat tablettát vettem, elvileg ez ízesített. Ismételjem meg úgy hogy beadom a szájába a tablettát?
2019. nov. 30. 10:13
 10/15 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, próbáld meg úgy! Hihetetlen, hogy még azt is beveszi! :D Most hallottam, hogy van féreghajtó paszta is, nekem úgy ajánlották, mert az én cicám nem eszi meg a tablettát. :)
2019. nov. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!