Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért ilyen nyugodt a cica?

Lelek123 kérdése:

Miért ilyen nyugodt a cica?

Figyelt kérdés
Egy napja voltam varratszedésen a fél éves cicámmal, viszont begyulladt a seb, így kapott a cica egy búrát (nem tudom hogy hívják) és betadinnel kell lennem naponta, valamint a Clavubactin 250mg gyógyszerből naponta 2x1/4 darabot beadni neki. A doki azt mondta hogy antibiotikum a gyulladásra. Ezek mellett lázas is volt a cica szóval injekciót is kapott. Amióta hazaértünk elég sokat alszik/fekszik, de van olyan is hogy csak ül és néz előre, de nem valami konkrét dolgot, csak néz. Szerintem a pupillája is elég nagy, valamint a járása se teljesen biztos, persze nem esik el csak le van lassulva, mintha nyugtatózva lenne. Enni eszik, inni iszik. Vajon a gyógyszer miatt lehet ilyen, mert amúgy máskor egyfolytában játszott, futott, szóval ilyen örökmozgó szinten volt.

2019. nov. 30. 00:42
 1/8 A kérdező kommentje:
Azt még elfelejtettem, hogy a varratszedés ivartalanítás miatt volt.
2019. nov. 30. 00:58
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A gyógyszer ki tudja ütni őket,illetve a láz. Ha beteg vagy, te is fáradt vagy, ez természetes testi reakció, hogy a pihenés alatt tudjon regenerálódni. Emellett a sebe is fájhat, tehát nincs kedve futkosni. A lényeg hogy igyon elég vizet, ha kell, kínáld meg óránként kis tálkából a fekvőhelyén. Ha viszont úgy látod hogy nagyon nincs jól a cicád, hívd fel az ügyeletet és kérdezd meg, mit tudnál tenni vagy szerintük is rossz-e a helyzet.
2019. nov. 30. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Rendben, várok még hátha változik, köszönöm a gyors választ.
2019. nov. 30. 01:12
 4/8 A kérdező kommentje:
Most mentem oda hozzá, híg széklete van.
2019. nov. 30. 01:15
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy a másik válaszoló írta, azért ilyen mert beteg. Ha eddig nem ment a hasa akkor mindenképp szólj a dokinak.

Jobbulást a cicának!

2019. nov. 30. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is kérdezd meg a dokit!
2019. nov. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jobbulást kívánok a cicának.
2019. nov. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A "búra" = gallér. Védőgallér.
2019. nov. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!