Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 3 hónapos cica csak félig...

3 hónapos cica csak félig szobatiszta?

Figyelt kérdés
Ő az első saját cicám, és bár gyerekkoromban is tartottunk macskát, ilyen gonddal eddig nem találkoztam. 😅 A kis vakarcs minden gond nélkül szépen az alomba pisil, de oda kakálni nem hajlandó. Sehogyse tudom rávenni. Vettem ilyen helyhez szoktató sprayt, meg próbálom lesni hogy mikor kakál, és gyorsan rátenni az alomra, de eddig nem értem el átütő sikert. Hogyan lehetne elérni hogy teljesen szobatiszta legyen? Úgy 2-2,5 hétig rendesen használta az almot, nem értem miért gondolta meg magát :/
2019. dec. 1. 13:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem zavarja az alom típusa? Változtattál rajta, vagy épp mist szükséges? Rendszeresen takarítva van? Nincs forgalmas helyen az alomtálca?

Az én cicám utcáról lett mentve, 2-3 hónaposan, de sosem volt ilyen probléma. Olyan volt, hogy nem volt hajlandó belemenni az alomba (a kristályos alom nem lett a kedvence) csak ha már nagyon muszáj volt.

2019. dec. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!