Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Macskák

A kérdés

Az immunovet mennyire megbízható?

Kiállításon a kezembe nyomtak egy kis tasakkal. Gondoltam ilyen próa csomag. Nem ismerem, van e egyáltalán értelme adni?

dec. 1. 19:03  Privát üzenet  

A válaszok
Tünetmentes demodexes kutyának vettem ősszel, mert idős már, gondoltam kicsit megtámogatom. Hát, nem hogy nem segített, kiújult a demodex három tünetmentes év után. Szóval gondolom sokat nem ér.

A válasz 30%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont dec. 1. 19:14 Privát üzenet
Ez egy napi adagolású, erősítő, vitamin. Jó. De nem 1-2 napig adva, vagy kúraszerűen.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 43%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont dec. 1. 19:19 Privát üzenet
Nálunk kapják folyamatosan évek óta a macskák, nincs vele problémánk. Ártani nem árt, viszont pár alkalom után csodát tényleg ne várj. :) Én odaadnám próbaként a helyedben, nincs mit veszítened.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont dec. 1. 19:26 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi

# 4/4Időpont dec. 1. 20:16 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szolnokon keresnék megbízható, jó állatorvost cicám rejtett heréjének kivételére? Sztori részletezve.
Van Magyarországon hivatalós és megbízható Szavanna macska tenyésztő?
Ismer valaki megbízható birman tenyészetet? Nagyon tetszenek ezek a cicák, de csak olyan helyről szeretnék vásárolni, ahol nagy szeretetben és gondoskodásban nőnek fel és...
Szegeden megbízható állatorvos, nőstény ivartalanításához?
Macskáknak, kutyáknak, elsősorban kullancs által terjesztett fertőzés ellen a Bravecto-t ajánlja mindenki. Van tőle jobb/olcsóbb megbízható megoldás?
Budapesten a IX. Kerületben, vagy környékén ajánlanátok megbízható és jó állatorvosokat?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Macskák rovatból

ArgumCity 728

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!