Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vegánok! Ti mivel etetitek a...

Vegánok! Ti mivel etetitek a macskátokat?

Figyelt kérdés
Csak mert a macska hús evő.

2019. dec. 5. 12:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hússal. Barf szerint.
2019. dec. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%

[link]


Vannak olyanok, akik tényleg ilyenekkel etetik a macskájukat...

2019. dec. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én sokáig etikus vegán voltam, mert sajnáltam az állatokat és tenni akartam valami jót a környezetemért. Már nem tartom magamat vegánnak, de mindig próbálok a helyzethez mérten minél etikusabb döntést hozni, amikor vásárolok :)

A macskáimat viszont mindig is az állatorvos által javasolt, jó minőségű táppal etettem, nasinak natúr tonhalkonzervet kaptak. Nonszensz lenne egy ragadozótól megvonni a fő tápanyagforrását.

2019. dec. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%

Nyers hússal, azt szereti a legjobban. Alutasakosat is eszik néha, száraz kajának meg Royal Canin.


Attól, hogy én vegán vagyok nem erőszakolom rá az étkezési szokásaimat másokra...

főleg nem egy szerencsétlen állatra.

Ha zavar, hogy a macska húsevő, akkor vegyél hörcsögöt.

2019. dec. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
Én "csak" vega vagyok. De a macskáim meg a kutyám nyilván húst kapnak. Bár a kutyám imádja a répát... :D
2019. dec. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok vegán. Pusztan kivancsi voltam, hogy van e olyan elvakult aki ezt a macskájára is kivetiti.
2019. dec. 5. 16:43
 7/9 anonim ***** válasza:
94%
Vegetáriánus vagyok. A macskáim és a kutyám is magas hústartalmú tápot eszik. Nem vagyok állatkínzó, csak az én preferenciám miatt nem fogok egy ragadozó állatot növényi étrendre kárhoztatni.
2019. dec. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
81%

Sajnos nagyon sok vegán van, aki a macskáját/kutyáját is növényi étrenddel eteti..

De örülök, hogy itt nem csak elvakult bolondok vannak :)

2019. dec. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
8-as ezert kérdeztem én is! :D megkönnyebbülés volt olvasni a válaszokat. :)
2019. dec. 16. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!