Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért hagy szét a macskám...

Miért hagy szét a macskám kaki darabokat?

Figyelt kérdés

Valami oknál fogva az egy éves lány cicám időszakonként kaki mazsolákat hagy szét a lakásba pedig rendszeresen tiszta az alom.


A furcsa még az egészben az hogy nem csak simán oda kakil valahova mint normál esetben kéne hanem szó szerint egy darab mazsola formájú kakit hagy minden ilyen esetnél és nem értem ennek mi lehet az oka.


Elkezdett volna tüzelni vagy valami betegsége lehet?


Válaszotokat előre is köszönöm!


2019. dec. 7. 05:52
 1/6 anonim ***** válasza:
29%
Jelöli az utat, hogy el ne tévedjen
2019. dec. 7. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Ráragad és ott esik le. Lehet túl sok almot teszel a tálba, olyankor kicsit belesüpped a lába és már benne is van a kakiban. A túl magasra töltött alom sem jó.
2019. dec. 7. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
9%
Mert ostoba állat, azért...
2019. dec. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kérlek titeket hogy csak hasznos tanácsokat adjatok és ne sértegessetek!


Nem ostoba kicsit sem!

2019. dec. 7. 11:12
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az almos tanácsot.


Kb 5cm magas az alom.A szőre rövid és szoktam pont emiatt figyelni a fenekét de nem láttam piszkot rajta.

2019. dec. 7. 11:14
 6/6 anonim ***** válasza:
48%
A mi cicáinkkal is megesik néha. Ráragad a lábukra vagy a farkukra. Az egyik hosszú szőrű, vele gyakrabban fordul elő, mint a rövid szőrűvel.
2019. dec. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!