Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Fiú cicàn meddig legyen rajta...

Fiú cicàn meddig legyen rajta a védőgallér, ivartalanítàs utàn?

Figyelt kérdés

Csütörtök d.u. műtötték, ahogy haza hoztuk, szinte egyből ràtettük a gallért, mert nyalni akarta a sebét. Màr teljesen szép neki, ugye felszívódó varrata van, de kívül is van vmilyen kék cérna, azzal nem tudom mi lesz, ha elkezdi nyalni, és esetleg kitépkedi, gondolom annak sem tesz még jót...

Amíg eszik természetesen leveszem róla, meg utàna mindig hagyom egy kicsit még anélkül, amíg mosakszik, de felügyelet nélkül, gallér nélkül még nem hagyom, mert nyalogatni akarja.

Előre is köszi!


2019. dec. 8. 00:40
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Doučovanie? Nemtudni Magyar?
2019. dec. 8. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%
Kandúrra eleve nem is kell gallér. Én 5 fiút vittem,egyikre se raktak,egyiknek se lett baja.
2019. dec. 8. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem erről kérdezd meg az orvost, mert ez fontos dolog. Amíg nem tudod megkérdezni addig csináld így, ahogy leírtad!😊
2019. dec. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szerintem inkàbb te nem értesz magyarul, első..

Mivel nyalogatni akarta, azért raktam rà, mert elfertőződhet a sebe a nyàlàtól.

Köszi utolsó, igen, azt hiszem az a legjobb, ha megkérdezem a dokit!:)

2019. dec. 8. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!