Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Létezik Cesar Millan kutyasutt...

Létezik Cesar Millan kutyasuttogóhoz hasonló ember macskásban?

Figyelt kérdés
Nem bírok szót érteni a dilis kismacskámmal. Szétkarmol mindent, folyton hisztizik, ha beengedem ki akar menni, ha kint van, a szobába akar bejönni, folyton a konyhaasztalon tisztálkodik, megtámadja a szomszéd kutyáját, minden etetéskor más fajta kaját kér egy nap 3x, ami tegnap jó volt, az ma már nem, kajában is és játékokban is, minden éjjel fuldokolva ébredek többször is, mert a nyakam köré tekeredve szeret aludni, ha meg kizárom visít, mint egy kismalac. De annyira szeretem. Mit tehetnék? 🤔

2019. dec. 8. 10:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idős a cica?

Ha kölyök még, akkor ez a viselkedés természetes.



Viszont még lehet nevelni. Na jó egy picit.

2019. dec. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
39%
Egy macskának akarsz parancsolni? Sok sikert hozzá. Szerintem nincs olyan ember.
2019. dec. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Létezik, Jackson Galaxynak hívják, van több televíziós műsora (a pokoli macskák a leghíresebb, de nézz körbe youtube-on), könyvei jelentek magyarul is, én a Macskamàgiát ajánlom, szerintem az egyik legteljesebb kézikönyv - még ha nem is mindent kell készpénznek venni az amcsi-magyar különbségek miatt.


Ha úgy érzed, tényleg segítségre szorulsz, akkor van magyar követője a tanainak:

[link]

Nekem úgy meséltek róla cicagondok esetén, hogy ő a magyar cicasuttogó. :)


Ezek nagyrésze szerintem némi következetességgel megoldható, amit írtál, nem olyan vészes a helyzet. :)

2019. dec. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Ez csak pár dolog, amit leírtam.Csinált olyat, hogy felment a szekrény tetejére, mondtam gyere le, erre odamegy az egyik virághoz és letolja a mancsával. Mire odaérek a létrával, hogy leszedjem a cicát, addigra még kettőt leborít, aztán amikor mennék fel a létrára kvázi a fejemre borította a 4.-et.

Rendszeresen felmászik a függönyön és a bukó ablakon kimászik.

Karmot élezett a laptomon, kikaparta a fele billentyűzetet.

Meg még sorolhatnám, amúgy fél éves.

2019. dec. 8. 10:49
 5/8 anonim ***** válasza:
52%

Első macskád ugye?


Direkt csinálják ,és tuti tudja , hogy mit mondasz. Ha azt mondod ne, csak azért is csinálja.

2019. dec. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
2019. dec. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ó, akkor tán meg kéne dicsérnem:D

Köszi, megnézem amiket küldtetek:)

2019. dec. 8. 15:04
 8/8 anonim ***** válasza:
35%

Nem kell megdicsérned.

Nyugodtan szid le, úgysem nagyon érdekli.


Majd idővel szépen lassan észrevétlenül átalakul a lakásod olyanra,ami a macskának jó.:)


Ezek ilyenek.

2019. dec. 9. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!