Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kóbor cicát fogadtam be....

Kóbor cicát fogadtam be. Rengeteget alszik már harmadik napja, ez normális?

Figyelt kérdés

Már nem fél annyira és talán kezd oldódni is (odajön hozzám, dörgölőzik), de sokat alszik és úgy érzem, kicsit kedvetlen. Ez valamilyen egészségügyi probléma vagy az "új helyzet" miatt van ez?


Ha van valami jó tanácsotok utcáról befogadott macskákkal kapcsolatban, azt is nagyon megköszönném!



2019. dec. 11. 23:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Napi 16-20 órát is alhatnak. Ha dörgölőzik, játszik veled, eszik, ürít, akkor nincs baja.
2019. dec. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az első dolog befogadott cicánál, hogy el kell vinni orvoshoz. Ránézésre ugyanis nem lehet tudni, van-e valami betegsége. Az, hogy alszik, nem biztos, hogy baj. A macskák napi 20 órát is képesek aludni, lehet, hogy nagyon fáradt, ki tudja miken ment keresztül az utcán. Persze, betegség sem kizárt, ezért kell az orvosi vizsgálat, esetleg egy-két teszt is a legjellemzőbb betegségek kimutatására.
2019. dec. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem örül hogy melegben van, biztonságban van és kap enni.

Az orvoshoz érdemes volna ettől függetlenül elvinni végrehajtásra, kötelező oltásra és általános vizsgálatra.

2019. dec. 12. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Bocsánat, elfelejtettem leírni, hogy egy állatmentő hozta ide hozzám. Mielőtt idejött, megjárta az állatorvost. :)

Köszönöm a válaszokat!

2019. dec. 12. 11:13
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Boldog, h meleg van, kaja és simi. Piheni ki a kóborlást.

Plusz, ha szerencséd van és kifogtál egy igazi babacicát, az simán alszik 18-20órát naponta.

2019. dec. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Mikor hazavittem az utcán talált cicámat, 4 hónapos volt. Körülnézett a házban, felugrott a kanapéra és 3 napig aludt szinte folyamatosan, amikor ébren volt mindenhova követett. Előtte ki tudja hány napig volt az utcán egyedül, éhesen... pedig gondozott cica volt, látszott rajta.
2019. dec. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat!
2019. dec. 14. 14:22
 8/11 Látomtanácstalanvagy válasza:
100%

Szia!

Nyugodj meg, a cicák, főleg a kicsik nagyon sokat tudnak aludni naponta!

(Tapasztalatból tudom🙃)

2019. dec. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Hogy van a cica? 😊
2019. dec. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Jól, köszönöm! Már aktívabb, sokat játszik és mászkál össze-vissza a lakásban. :)
2019. dec. 15. 19:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!