Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Játékos, bújós fajták?

Játékos, bújós fajták?

Figyelt kérdés
Brit rövidszőrű, orosz kék macska, bengáli amik nagyon tetszenek. Ezek közül melyikre illik a kérdésem?

2019. dec. 12. 10:17
 1/7 A kérdező kommentje:
Valamint, nagy általánosságban, nőstény vagy hím macska ajánlott?
2019. dec. 12. 10:18
 2/7 anonim ***** válasza:
11%
A játékos meg a bújós pont üti egymást.
2019. dec. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 BlackLove ***** válasza:
81%

Én például most kaptam, úgy 3 hete egy brit rövidszőrűt, aki kislány.

Extrém bújós, imádja a simit, sőt.. követeli! Viszont egyben nagyon játékos is tud lenni. Tegnap szereztem be neki egy lézert, odáig meg vissza van tőle! Megkergül. :))

Viszont ha magában van itthon a nap folyamán szerintem többnyire eszik-alszik. Mert nem szokott rendetlenkedni ilyenkor.


Sokan mondják a brit cicákra, hogy arisztokrata macsik, nem szeretik a simit, csak ha épp kedvül van. Nem tudom, hogy valóban így van e, de az én Sansamra nem igaz. De a kivétel erősíti a szabályt :)))


Jó cicásodást

2019. dec. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%

Személyiség, és nem fajta kérdése. Ha normális tenyésztőt választasz, akkor ő ajánl majd cicát az általad kultivált személyiségjegyek alapján.


Általában szokták mondani, hogy a kandúrok bújósabbak, de ez sem mindig igaz.

2019. dec. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
41%
Nőstény perzsám van, és nem hiszem hogy van a világon tőle bújósabb cica. :) Mindenhová jön utánam, de tényleg, éjszaka is, ha wc-re kell mennem. :) Itt ül a monitor előtt, az egyik kezem folyamatosan rajta van, a másikkal gépelek. :) Erővel dugja a fejecskéjét a kezem alá lefekvésnél, teljesen rámdől, úgy alszik éjszaka. :) Imád játszani is, kedvence amikor a párommal focizunk egy kis labdával a szobában, ő is passzol párat. :) Másik kedvence, egy zsinórra mindenféle vackor rákötök, órákig eljátszik vele. :) Szerintem perzsát válassz! :D Jó tulajdonságai mellett még ráadásul gyönyörű is! :D
2019. dec. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
65%

Orosz kék cicám van, imád játszani, és extra bújós! Ha leülök, rögtön jön oda, dorombol, bújik hozzám. :)

A britnek a mozgásigénye kevesebb, az bengálinak nagyobb, mint az orosz kéknek. Ez is fontos szempont lehet.

Keress fel pár népszerű kennelt mindegyik fajtából, írj nekik, beszéljétek meg, hogy megfelelő társ lehet-e. Nem fognak ezért megharagudni, örömmel segített nekem is az orosz kék cicám tenyésztője. De fontos, hogy jó helyről hozd, ne szaporítótól! Fajtatiszta orosz kék cica pl nincs is szaporítók kezében, sima szürke házimacskát tudsz csak így venni jó drágán

2019. dec. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Nincs ilyen.
2019. dec. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!