Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskàmnak, nagyon sokat...

A macskàmnak, nagyon sokat kilòg a nyelve, ez bajt jelenthet?

Figyelt kérdés
Nem teljesen az egèsz nyelve, de jol lathatò

2019. dec. 13. 12:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy ilyen cica szokás, normális :)
2019. dec. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Cotty613 válasza:
90%

Szia!

A fekete kandúromnak is gyakran lógott a nyelve, ő valószínűleg csak nyalakodás után kint szokta felejteni. Lassan 11 éves, nem hiszem, hogy gondot okozott neki.

Közben lett egy másik cicám is, akinek egy kicsit rövidebb az alsó állkapcsa. Kiskorában mindig folyt a nyála, azután elkezdte kint hordani a nyelvét, a nyálcsorgás megszűnt a cica pedig sokkal aranyosabban néz ki a kis lógó nyelvével mint a többi :D Lehet nálad is ez a helyzet? Ő már 5 éves lesz tavasszal, szerintem nincs min aggódnod, persze nem vagyok állatorvos.

2019. dec. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha önmagában a nyelve lóg ki, az nem feltétlenül baj, ha mellé látod a szemfogai hegyét is (olyan cuki "vámpírosan"), akkor az utalhat forl-ra vagy egyéb szájbetegségre.
2019. dec. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
16%
Nehogy megijeszd,mert leharapja!
2019. dec. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha liheg, az lehet hogy meleg a szoba, a lihegés így furcsa kimondani, de hőguta tünet. De meleg szobában is liheghet. Futkározás közben.


Ha nem mozog sokat, és szokatlan neki a futkározás.


Esetleg szívről valami gond? Nem vágom az összes betegséget, mikor az enyém kicsi volt, olvastam valami ilyet, nem mozog sokat, már felnőtt, nem liheg.


Egy kicsit láttam most így meleg szobában rohangálás után lihegni. Lásd első pont.


Kilóg a nyelve, vagy liheg, mikor csinálja, rendszeresen csinálja-e, rosszul van-e, nagyon zihál-e, utána sokat pihen-e, egyébként a macskának van-e bármi baja, ilyesmi kérdések merülnek fel, amit egy orvos feltehet.

Ha jófej a dokid, megkérdezheted.

2019. dec. 17. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!