Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ezt a cicát a minap mentetem...

Ezt a cicát a minap mentetem az utcáról. Szerintetek mien fajta? Vagy keverék? Van másik cicám is de az sima házi cica.

Figyelt kérdés

[link]

[link]



2019. dec. 15. 10:41
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem, perzsa keverék. Nagyon szép cica. :)
2019. dec. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2019. dec. 15. 10:49
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Perzsa jellegű. Az is lehet, hogy nem keverék, de mivel nincs birtokodban a törzskönyve, csak így lehet nevezni.

Arany gyönyörűség!:)

2019. dec. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
53%
Nem lehet, hogy épp hazafelé tartott amikor "megmentetted"? Ilyen gyönyörű példányokat nem szoktak csak úgy kidobni az utcára..
2019. dec. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem is ez valakinek a macskája...
2019. dec. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
34%
inkáb csak kóbor.. nem úgy néz ki mintha az utcán élne
2019. dec. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem is valahol sírnak ezért a macskáért! Tegyél ki hirdetést, hogy megtaláltad, nem hiszem, hogy meg kellett menteni.
2019. dec. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Anyósomék garázsában volt. Csodálkozom hogy nem ölték meg a kutyák.körbe kérdeztem a szomszédokat. De senkié nem volt. Gyakori hogy arra kidobják az állatokat.Főleg hogy kislány. Sáros és nagyon sovány volt. Renbe szedtem meg etettem. Inkabb maradjon nálam minthogy valami baja essen oda kint.
2019. dec. 15. 11:11
 9/24 anonim ***** válasza:
70%

Akinek a macskája TÉLEN az utcán kóborol, (mindegy, hogy szép vagy csúnya) az "menthető".

Én családi házban lakom, 2 perzsamacskám van és egy házicica, de soha egyik sincs az utcán. A lehetőség szerint macskabiztos a kerítésünk, a személykapu lenne az egyetlen gyenge pontja a dolognak, de a cicáink még így is csak akkor lehetnek kint, amikor mi is kint vagyunk, tehát felügyelet mellett.

Télen meg ki sem kívánkoznak.

Aki meg nem kertes házban lakik és még így is kint a macskája az utcán, az vagy kiesett, vagy tojik rá és akkor jobb helyen van ott, ahol vigyáznak rá!

2019. dec. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
69%
+1 a 9-nek
2019. dec. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!