Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mitől halhatott meg a 9éves...

Mitől halhatott meg a 9éves cicám?

Figyelt kérdés
Hirtelen halal volt, leesett a helyerol, (ami max 40 centire volt a földtől, az kizart hogy az esebe halt bele) rémült arccal, azonnal osszepisilte magát, kilogott a nyelve es fél percen belül meghalt. :(Tehetetlen voltam, most pedig szomorú. Delutan 5kor meg simogattam dorombolt, fenyes volt a szore, nem volt sovany, evett, ivott, virgonc volt, es este 7kor meghalt. Miért?

2019. dec. 15. 17:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
15%
A cica állatorvosával nem beszéltél azóta? Egyébként valószinűleg az esés miatt megütötte valami belső szervét, belső vérzése lett és amiatt pusztulhatott el. Részvétem a cicád miatt.
2019. dec. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
7%
Talán mérgezett egeret evett előtte?
2019. dec. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szívroham?
2019. dec. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

40 centis eséstől nem fogja a belsőleg szerveit úgy megütni, hogy az végleges legyen.

Hirtelen szívhalál előfordulhat sajnos, akár embernél is. Volt valami betegsége?

2019. dec. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is valami rohamra gondoltam, és az miatt is eshetett le. Állatorvossal beszélj, ha nagyon kíváncsi vagy az okára, fel is tudod boncoltatni, hátha kiderül.
2019. dec. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Kivancsi vagyok de nem szeretnem kibeleztetni szegenykemet:(en szivrohamra gondolok de irtatok tobben is. 40 centitol nem fog meghalni, akkorat nem esett. Raadasul lattam is mi tortent pontosan. Koszonom a valaszokat.
2019. dec. 15. 18:23
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is szívroham vagy agyvérzés. Sajnálom!
2019. dec. 16. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
21%

Macskáknál nincs szívroham, agyvérzés is iszonyat ritka.

Nem volt semmi előjele?

2019. dec. 16. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felhívhatnál egy állatorvost, elmondanád neki ezt és ő értelmesebb választ adna.
2019. dec. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Csak benti cica, vagy kijárós? Ha utóbbi, akkor felnyalt valamit (mérgezett eledel/állat vagy valami folyadék), a mérgezéstől kaphatott ilyen hirtelen görcsöt.

Benti cica esetén nekem sincs jobb tippem, mint amit fentebb írtak, bár tény, macskánál nem jellemző az ilyesmi.

Részvétem!

2019. dec. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!