Kezdőoldal » Állatok » Macskák » SEGÍTSÉG! Kinti macska vemhes!...

SEGÍTSÉG! Kinti macska vemhes! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Betévedt egy vemhes macska hozzám a kertes házba. Szerintem valaki kitehette a környéken, mert vemhes. Nem láttam itt. Pár napja van nálunk, elképesztően bújós. Nem fogom kiebrudalni. A kiülő alatt van egy raklap alapú virágtartó alján. Tettem.neki oda kartonpapírt a rések miatt és rá egy puha, frotír hálóinget. Azonnal elfogadta és azon tanyázik.

Egy nagy kartondobozt szereztem most neki amibe irat megsemmisítős papírt akarok tenni, meg ruhákat. Eső vagy ilyesmi nem fogja érni, de a kiülőn hideg lesz nyilván. Nem tudom mikor fog elleni, de már látszik a pocakja.


Hogy vágjak a dobozra rést mit csináljak még.



2019. dec. 16. 20:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
41%
Nagyon helyes amit tettél. És a kérdésre válaszolva szerintem tejbegrízt csinálj.
2019. dec. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
27%
Nálunk is van kóbor macska 1 éve. Most fog másodszor elleni. Ne aggódj a macska miatt, talál úgyis helyet ahová bújhat. Nekünk az udvaron a farakás alá fészkelt és ott rejtegette a kis macskákat.
2019. dec. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

😁De hova vágjak rést, a dobozon? Jól van ez így?

Nem fognak megfagyni a kicsik?

A dobozt betekerjem rongyokkal a hőszigetelés miatt?

2019. dec. 16. 20:48
 4/20 A kérdező kommentje:
Milyen magasra helyezzem el?
2019. dec. 16. 20:49
 5/20 anonim ***** válasza:
62%
Kéredezz meg egy állatorvost vagy egy állatklinikát vagy egy állatmenhelyet, esetleg állatkertet. Ők értenek az ilyesmihez profi módon.
2019. dec. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem inkább rongyok helyett szalmával béleld ki a helyét, mert a rongyok könnyebben átnedvesednek.
2019. dec. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
10%
vemhes macska decemberben?? az hogy lehet?
2019. dec. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
95%
Vidd be a házba. Kint sajnos nagy a hideg a pici cicák nem bírnák. A helyedben egy állatorvoshoz is el vinném a cicát, hogy tudd hány kiscicára számíts. Tejet semmiképp ne adj a cicának, mert laktóz érzékenyek amit sokan nem tudnak. Bentre is jó egy doboz neki amit ha lehet szalmával bélelj, de Bentre mondjuk már egy pokróc, vagy egy felesleges ruhadarab is megteszi. Illetve teszteltetném az anya macskát, mert van nekik is egy AIDS vírus amit összesuedhetett. Ha le ellett akkor szerintem majd próbáld meg ivartalaníttatni, vagy kérd a Szurkolók az Állatkínzás ellen csapatának segítségét, hogy tudjanak gazdit találni nekik.
2019. dec. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

7


Hát szerintem nincs olyan szerencsém, hogy csak dagadt.😂😂

2019. dec. 16. 22:26
 10/20 A kérdező kommentje:
Nem egyedül élek, így a benti elhelyezés nem lehetséges. De vastag szigetelő rongyokkal letakarom a dobozt, meg ha minden kötél szakad melegvizes palack is lesz betéve.
2019. dec. 16. 22:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!