Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ti hogy rakjatok a macskára a...

Ti hogy rakjatok a macskára a spot ont?

Figyelt kérdés

Mert végül is egyszerű, sál bele dorgolod a bőrébe. A tarkojanal.


Én így szoktam.

Viszont nem mindegyik hatásos, és elgondolkodtam rajta, hogy lehet hogy nem is jól rakom fel a macskákra?


Van aki a gerince mentén is csepegtett?


2019. dec. 20. 06:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Két ember kell hozzá, de én inkább a füle tövébe és a gerince mellett csepegtetem.
2019. dec. 20. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
nekükn az vált be ha a szemébe meg a fülébe csepentettünk
2019. dec. 20. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező csinálja jól, a nyakánál lehet csak fent, ahol nem tudja lenyalogatni, mert máshol eléri.
2019. dec. 20. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a szemébe nem raknék ilyen mérget, sőt szigorúan tilos is ! Ha a hátára, nyaka hátuljára teszem a gerincvonalat követve azt sem kedveli, kifutna a világból eleinte, ezért kell zárt helyiségen végezni, de 1-2 óra múlva már nem zavarja ha a bundájában benne van ez az egyébként erős méreg ami a bolhák és más élősködők távol-tartására/elpusztítására való !
2019. dec. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Trollkodik.

Nem rakja a szemébe.

Szerintem macskája sincs.

2019. dec. 20. 10:18
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kell rácseppenteni a tarkójára, amikor alszik.
2019. dec. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A cseppentés sajnos nem sokat ér, kézzel, határozott mozdulatokkal el kell kenni hátul a gerincvonalban, majd kezet mosni a művelet után. Így eloszlik egyenletesebben az irtószer talán hatásosabb is.
2019. dec. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Kutyánál a gerin mentén, de macskánál csak a tarkójára szabad. Máshol eléri, lenyalja... nem túl szerencsés.

Akkor szoktam amikor alszanak. Nem a bunda tetejére, hanem a tövéhez, igyekszem bőrére kenni.

2019. dec. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Lent a földön felállítom két lábra. A mellső lábait rárakom a térdemre,leguggolok hozzá. A térdemmel kicsit megtartom nehogy elugorjon. Szétválasztom a tarkójánál a szőrt hogy a szer csak a bőrére menjen. És csepppp. ☺️

Ezt párszor meg kell csinálni mert a cseppek szépen lassan mennek szét a bőrén. Néha kapok azért karmolást...mikor milyen napja van a ciccnek...de most én győzök alapon muszáj neki eltűrni!

2019. dec. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!