Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskaháló a világ végén....

Macskaháló a világ végén. Árát, véleményeket tud irni akinél ők tették fel a macskahálót?

Figyelt kérdés
2019. dec. 20. 23:30
 1/8 anonim ***** válasza:
14%
Kik? Pont a lényeg maradt le.
2019. dec. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez a fedőnevük: Macskaháló a világ végén
2019. dec. 21. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
26%
Szomszédék most vettek dróthálót, saját maguk tették fel. Fúrtak pár lyukat, bele kampókat, rá a háló beakasztva, mire jöttem haza a boltból, már kész volt, a cica kint nézelődött. :D Minek ide macskahálós cég, parasztvakítás felsőfokon, jó sok pénzért!
2019. dec. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
Az egy dolog, hogy meg lehet csinálni házilag, de nem mindegy, hogy hol. Mondjuk egy panel 8. emeletén, egyedül kissé kockázatos.. Amikor földszintre költöztem, fel tudtam szerelni egyedül is, fa ablakkeret volt, szépen körbeszögeltem. Fúrás és kampók sem kellettek.
2019. dec. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Erkélyen szögelgetheted te! :D
2019. dec. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
39%
Azt hiszem, elég pontosan leírtam, hogy erkélyen nem ajánlom házilag, nálam fa ablak volt. Előtte a panelban szakember szerelte fel, párnafákkal.
2019. dec. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%
Mi csirkehálóval csináltuk.
2019. dec. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
50%
Miért nem érdeklődsz náluk az árért? Ezt sose értettem. :D Nem mindegy mikor, mekkora hálót szereltek fel és hova, nagyon változó az ár. Attól, hogy kérsz egy árajánlatot, még megvenni se kell, sőt, bármikor megmondhatod, hogy köszönöd szépen, átgondolod/neked ez drága, nem tudnád kifizetni. Meg fogják érteni, hidd el, rengeteg ilyen van, és akkor még te jó fej is vagy, hogy a végén megköszönöd.
2019. dec. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!