Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért mászik a macska folyton...

SexyMackó kérdése:

Miért mászik a macska folyton a nyakamba? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Iskolás vagyok és szakmát tanulok abból ugye van gyakorlat és le kell járnom egy helyre ahol a szakmát gyakoroljuk és ott van egy 1 éves fekete fiú cica akivel már nagyon össze haverkodtam mindig hívom mindig jön hozzám és akár fél órán át is lelkesen dorombol és szeretget engem,a fejét az enyémhez nyomja ilyesmi. Mindig fel kéreckedik a kezembe és mi után fel vettem 10 másodoercen belül mindig fel megy a nyakamba, nekem ezzel nincs semmi bajom sőt még szeretem is csak furcsa mert eddig egy macska se csinálta ezt velem. Szerintetek ez mitől lehet hogy a nyakamba akkar mindig lenni? 🙂🙂

2019. dec. 21. 18:58
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
mert macska és szeret téged ragaszkodik hozzád minden macska más fogad örökbe ha nincs gazdija és egy életre szolo barátra lelsz
2019. dec. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Okés köszi a választ, én örökbe fogadnám de sajnos van gazdija mert minden nap vannak lent emberek ahol gyakorlatunk van, még hétvégén is mert etetni kell a sok állatot (tehén, birkát, macskát) azaz biztos van gazdája ahogy még figyeltem csak ő van egyedül cica a gyakorlati helyen. 🙂🙂🙂Amúgy osztályostul megyünk le gyakorlatra és mindig csak hozzám jön ha lent vagyok 🙂🙂🙂
2019. dec. 21. 19:18
 3/7 A kérdező kommentje:
Máshoz is szokott de ha még lát engem azonnal hozzám szalad 🙂🙂🙂
2019. dec. 21. 19:20
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
kedvel, mi másért? :)
2019. dec. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Érzi, hogy jobban szereted őt mint mások. Az állatok és a kisgyerekek ezt különösen megérzik.
2019. dec. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én értem hogy kedvel ezt én is tudom😄Csak méiért pont a nyakamba akkar lenni? 😄🙂🙂
2019. dec. 21. 23:12
 7/7 anonim ***** válasza:

Eszembe jutott valami: Tudod-e, hogy a macska szeret a kerítés oszlopán ülni? Igen, szeret.

Láttál már macskát a háztetőn sétálni? Én igen.

Tudod-e hogy szeret fára mászni? Sokszor láttam.

Mindezt nem a szobacicák esetében láttam!

Akárcsak a politikusok: szeret magasra jutni.

2019. dec. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!