Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hányt egy kis fehéret a...

Hányt egy kis fehéret a macskám. Gyomorsav?

Figyelt kérdés

Évek óta nem hányt. Nem szokott. Ma hányt egy kis fehéret, de én nem láttam, a tesóm mondta miután összetakaritotta így nem tudom, hogy milyen volt az állaga annyit mond, hogy fehér volt és nem sok.

Nincs rosszul, inkább azért aggaszt, mert az ünnepek miatt nehéz dokit találni ha valami baj van.

De úgy tudom a fehér, habos hányás az gyomorsav. Igaz?


2019. dec. 24. 23:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak egyszeri, és a cica viselkedésében nincs változás, akkor nem hiszem, hogy baj lenne. A cicák szokták öklendezni a szőrcsomót, van, hogy az nem jön ki, csak egy ilyen kevés fehéres nyák.
2019. dec. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, azt mondja a tesóm, hogy ilyesmi volt, öklendezett egy kicsit aztán kijott egy kis fehér nyák.

Koszonom a választ! :)

2019. dec. 24. 23:41
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mit! Ha gyakran öklendezne eredmény nélkül, érdemes szőroldó pasztát adni a cicának.
2019. dec. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Enyém is szokott időként, doki mondta, ha sűrűbb lesz, vigyem el, megnézi.
2019. dec. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!