Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan lehet macskahálóból...

Hogyan lehet macskahálóból kerti kifutót építeni?

Figyelt kérdés

1.; 6 cicának mekkora hely kell?

2.; Mennyire mélyre kell építeni és mi kell felülre?

3.; A macskaháló kibírja vagy más drótfélét kéne használnom, mit?

4.; Van olyan mesterember, aki ezt megcsinálja?

Köszi előre is:)


2019. dec. 27. 12:42
 1/8 anonim ***** válasza:

"1.; 6 cicának mekkora hely kell?"

Egy cicának szerintem 1 négyzetméter - minimo kalkulo

2019. dec. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Persze, van szakember, aki ezzel foglalkozik, csak győzd megfizetni. Jó a macskaháló, de akár a csirkeháló is. Ha van ezermester a családban, akár házilag is elkészíthető.

[link]

[link]

2019. dec. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Mégis mennyibe kerülne mondjuk 50 vagy 100 négyzetméternyi teret cicabiztossá tenni?

Vagy ha küldtök vmi alapot, tervrajzot vagy linket hozzá, akkor talán megpróbálom magam.

2019. dec. 27. 18:27
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem tudok összeget mondani, de - gondolom- kérhetsz árajánlatot a szakiktól. Nálam 6 évvel ezelőtt egy erkély "behálózása" volt anyaggal együtt majdnem 50 ezer.
2019. dec. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
jesszus ..
2019. dec. 27. 19:02
 6/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak 40, már nem emlékszem pontosan.. A munkadíj volt kb. 35 ezer.

Kétoldalt és alul vasrácsos erkély volt, faléceket fúrt fel rá körbe a szaki, arra lett kifeszítve, felszögelve a háló, alul pedig a korláthoz virágkötöző dróttal rögzítve.

Később földszintes lakásba költöztünk, ott fa ablakok voltak, arra magam is simán körbe tudtam szögelni a hálót, (ahol rács volt, arra madzagoltam), még újat sem kellett vennem, leszedtem a régit az erkélyről és méretre szabtam. Ha van mihez rögzíteni, akkor szinte csak türelemjáték.

2019. dec. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi.
2019. dec. 28. 12:50
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi a ház körüli belső udvart, kutyakifutót akarjuk macskabiztossá tenni. A kerítés 75x150-es betonhálóból volt a legolcsóbb. Tavaszra macskaháló kerül magára a kerítésre is, illetve a kerítés teteje és a háztető közé, az ereszcsatorna alá is. Nem filléres tétel, de a legolcsóbban a Zooplusos 3x8m-es macskahálóból lehet kihozni.
2020. jan. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!