Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem rég 5 hónapos cicám...

Viruka15 kérdése:

Nem rég 5 hónapos cicám elkezdett furcsán remegni. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Mielőtt még bárki azt gondolná, hogy nem tudom mi az a dorombolás, most nem arról van szó!! Szó szerint remeg mintha fázna, de nem lehet mert benti cica és nincs is hideg a lakásban. Félelem miatt sem lehet, mert nem bújik el meg semmi, csak fekszik és remeg.

2019. dec. 27. 16:35
 1/7 anonim válasza:
100%
Látatlanban ezt nem lehet megmondani, vidd állatorvoshoz. Amúgy nem lehet hogy lázas?
2019. dec. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem hinném,hogy lázas lenne,nem hagyja el magát,eszik rendesen. Akkor az lesz a legjobb ha elviszem,csak gondoltam rákérdezek hátha nincs akkora baj és nem kell vinnem.
2019. dec. 28. 18:06
 3/7 anonim ***** válasza:
Milye remeg? Egész teste?
2019. dec. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi lett a cicával? Mit mondott az orvos?
2019. dec. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Megoldódott a probléma?
2019. dec. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az egész teste igen. Sajnos még nem tudtam elvinni orvoshoz,de mistanában nem olyan gyakori
2020. jan. 1. 15:04
 7/7 anonim ***** válasza:
A cicák nagyon sokáig tartják magukat, erős fájdalom vagy súlyos betegség esetén is csak már a nagy baj esetén hagyják el magukat. Szerintem ne hagyd szenvedni, vidd el egy vizsgálatra!
2020. jan. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!