Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek milyen ez az...

Szerintetek milyen ez az itatókút? Miaustore?

Figyelt kérdés

Fészen jött szembe a hirdetés, nem tudom, mennyire kamu. Azt látom, hogy nem magyar, kapcsolatnál spanyol adatok vannak...


[link]


Zoopluson szemeztem már ilyenekkel, de az állandó szűrőcsere miatt az hosszú távon baromi drága. Ez jó befektetésnek tűnik, kérdés, mennyire valós a leírt marketingszöveg.

Mit gondoltok?


2020. jan. 1. 18:32
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
0%
Tök felesleges. A macska kb letojja van e benne mini vízesés meg pezsgő meg miegymás. Friss tiszta vizet sokkal egyszerűbben lehet biztosítani nekik. Persze ha valakinek ez kell akkor vegye meg.
2020. jan. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

Nem a mini vízesés a lényeg, hanem a folyamatosan friss (folyó)víz. A hétköznapokban nyilván kevésbé lényeges, ha kapnak reggel-este friss vizet (bár a vízmennyiség miatt akkor is jó, nincs az hogy megitták és nem veszem észre), de nyári nagy melegben vagy pl ha elutazunk és a szitter csak napi egyszer jön, szerintem nem rossz.


A kérdésem nem is az itatókutak létjogosultságának szólt, hanem az adott terméknek/oldalnak, hogy egyrészt más mint a többi (nincs benne szűrő), másrészt minthogy külföldi oldal, vajon mennyire éri meg.

2020. jan. 7. 16:32
 3/28 anonim ***** válasza:

trusted pilotson (3.7/5) és google-n (2.8/5) nem valami fényesek a reviewok, de úgy tünik nem full átverés, hanem csak egy bénázó kisvállalat.

Amúgy van zoopluson egy ilyen szürőmentes (Lucky-Kitty), bár kétségtelen, hogy ez jobban néz ki.

2020. jan. 8. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Én most szemezek vele. Kérdező megvetted?
2021. febr. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

4, egyelőre nem, de mióta feltettem a kérdést, rengeteget fejlődött az oldaluk, látszik, hogy fejlődő cég lehet (igaza lehet a korábbi válaszolónak, hogy bénázó kezdőcskék lehettek) és fészen már sokkal több a (jó) magyar vélemény is kommentekben.

Egyszer kérdeztem is tőlük kommentben, angolul is, magyarul is, cukik voltak, gondolom fordítóval, de magyarul válaszoltak, szóval normálisnak tűnnek.


Nem mondtam le róla, továbbra is tervben van, talán idén nyárra összejön. :)

2021. febr. 1. 22:46
 6/28 anonim ***** válasza:
Úgy látom ez az itató a legjobb és nem kell bele szűrő, ami hosszú távon nagyon drága.
2021. febr. 2. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

Igen, nálam is ez volt az eredeti szempont. A kommentekben nézegettem, hogy takarítani azért elég gyakran kell, hogy ne tömődjön el szőrtől stb, de pl volt aki azt írta, hogy egy régi tiszta szempillaspirállal (kvázi mini üvegmosóként) a csöveket is ki lehet pucolni belülről.

Nyilván a garanciaintézés szívás a külföld miatt, de mégiscsak eu, az csak nyom valamit a latban.

Azóta az értékelések is magasabb csillagozásúak róluk.

2021. febr. 2. 08:09
 8/28 anonim ***** válasza:
Valami magyar lerakata, raktárak csak van... Azt írják, hogy 1-2 munkanapon belül itt van.
2021. febr. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

8, tavaly, mikor néztem, még tuti, hogy spanyolországból hozták, 2-3 hét volt a szállítás.


Most az ÁSzF-ben nézem, elállásnál Németországba kell visszaküldeni a terméket, szóval lehet, hogy onnan hozzák eleve, onnan a 2-3 nap futárszolgálattal teljesen reális lehet, zooplus is itt van két nap alatt. (Bár nálam 3-5 napot ír, ritkább színeknél 2 hetet.)

2021. febr. 2. 10:21
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
8-as vagyok, megvettem!😺 Szuper, egy hét alatt megjött. A cicusnak és nekünk is nagyon tetszik. Sokkal többet iszik belőle, mint a kistálból ivott. Mellette ül egy kissámlin és "mozizik". Csendes, könnyű kezelni, dekoratív. De kiszedni a csomagolásból! Az feladat volt!😸
2021. febr. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!