Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van rajtam kivül még, aki az...

Van rajtam kivül még, aki az állatai miatt maradt otthon, meg bírta ki? Megszakad a szíve, ha itthon kell őket hagynom.

Figyelt kérdés
Ez a kettő nagyon a szívemhez nőtt... Előtte is voltak állataim, meg nekem a cicák a kikapcsolódás. Meg ha megnézitek, nem igen lehet albérletbe állatot vinni... Meg kitenni egy állatot ennek, meg az utaztatásnak is. Nagyon a szívedhez tudnak nőni, főleg a szobacicák. Hihetetlen kis okos.
2020. jan. 4. 22:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Állat miatt nem maradok otthon 4 fal között állandóan, és magammal sem hurcolaszhatom mindig, főleg a macskát. Ez már inkább beteges. Szerintem.
2020. jan. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a költözésre gondolt.

Amíg nem tudtam megoldani, hogy velem jöhessen a két kutyám, a 3 cicám és a 2 nyuszim, addig biza otthon laktam. De ennek az az előnye, hogy szüleiddel együtt tartasz fent egy lakást, addig tudsz spórolni, mert közösen fizettek mindent. És így 5 év alatt összejött annyi, plusz volt némi félretett, amiből egy hitelt feltudtam venni és így volt egy majdnem saját lakásom, ahova olyan és annyi állatot viszek, ahogyan szeretném:)

Albérletbe, ha be is engedik a jószágot, folyton csesztetnek, ellenőrizgetnek, bármikor úgy dönthetnek, hogy kidobnak, plusz az életbe nem lesz saját lakásod, ha legalább fele fizud a lakhatásra megy el.

2020. jan. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, a költözésre... Sajnos a szülők agresszív alkoholisták...
2020. jan. 5. 08:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Uh, akkor nincs ötletem. De ott a jószágnak sincs jó élete. Akkor külföld vagy nem tudom, ahol kijön a havi fizuból a lakhatás normálisan, plusz van ország, ahol engedékenyebb a törvények háziállatokkal.
2020. jan. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi albiban lakunk a cicmókkal, szóval nem lehetetlen. Utazást is megszokta mostmár, ha új helyen van akkor pedig 1-2 óra körbejárás után már egész normálisan elvan ( pár nap azért kell hogy teljesen feloldódjon).
2020. jan. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!