Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit lehet vele csinálni?

Mit lehet vele csinálni?

Figyelt kérdés
A macskám füle és nyaka közötti részen egy nagy gumó jelent meg,és 5-6 nap után kifakadt es gennyes véres váladék folyt, másnap újra lett egy az két napja ki fakadt most pedig észrevettem egy harmadik gumót ugyan ott csak kicsit lentebb. mi lehet ez es mit tegyek?
2020. jan. 5. 00:06
 1/6 A kérdező kommentje:
Erintesre nem erzekeny :(
2020. jan. 5. 00:08
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el állatorvoshoz!
2020. jan. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindenképp vidd el orvoshoz, minél hamarabb. A mi cicánknak tályog volt, de neki csak egy. Az orvos egyszeri alkalommal szépen lekezelte.
2020. jan. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Orvos? Erre még nem gondoltál? Kérlek mondd hogy de, és hogy elfogod vinni...
2020. jan. 5. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az igen, ha a te nyakadon lenne gennyes gumó, akkor is várnál? Hátha? Vagy már rég elmentél volna orvoshoz? Hogy lehetsz ennyire kegyetlen????
2020. jan. 5. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kegyetlen es igen elviszem allat orvoshoz!! Ez egyertelmu mert nem vagyok allatkinzo!!! Sot az allatok a mindenem . en csak azt remeltem hogy kapok egy valaszt mert nagyon megijedtem !
2020. jan. 5. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!