Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Igaz, hogy a mai patkánymérgek...

Igaz, hogy a mai patkánymérgek keserűek vagy ilyesmi, ezért kutya-macska nem eszi meg? És kajába keverve se?

Figyelt kérdés

Ha mégis vhogy megenné, az igaz, hogy két hétig kell ahhoz "mérgezni", hogy kifejtse hatását?


Zárójel -féltem a cicámat a szomszédoktól -zárójel.


2020. jan. 6. 02:07
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
73%

Akkor ne tartsd kint vagy készíts neki zárt kifutót kis cicaházzal.


Egyébként nem,egyik sem igaz!

2020. jan. 6. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
22%

Szólj a szomszédnak, hogy ilyet használjon. Vagy vedd meg neki te, ha nyavalyog, hogy drága.

[link]

2020. jan. 6. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
75%
Hangyaméregnél hallottam ilyenről. De a patkány miért eszi neg ha keserű?
2020. jan. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
57%
Simán megeszik sajnos de az is elég ha elpofozgatja mert bőrön keresztűl is felszívódik.
2020. jan. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
60%

Simán megeszik, az én kutyám is csak úgy simán megevett egy teljes kis tasakot abból a zselésből és ha nem kap k vitamint utána másnapra már elpusztult volna, így is igencsak rosszul volt!

Amúgy nem hinném hogy keserű lenne, ez a zselés még ízesített is és a szaga is édeskés.

2020. jan. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
46%

Mint ahogyan válaszomban már leírtam talán olvasgassatok:1 Egér (Rágcsálók):


Mi az a rágcsálóirtó szerekben alkalmazott BITREX?


A BITREX a jelenleg ismert legkeserűbb anyag a világon, amely egy adalékanyag a rágcsálóirtó szerben, és az a célja, hogy a rendkívül keserű ízét kihasználva, hogy a háziállatok és az emberek elkerüljék a véletlenszerű rágcsálóirtószer fogyasztást és az esetleges mérgeződést.

2: [link]

2020. jan. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
71%

9. A 6. vagyok, ennek az állatorvoshoz semmi köze! Nem vittem orvoshoz én magam adtam azonal neki k vitamint. És másnapra ennek ellenére is rosszul volt annyi hogy vér helyett csak rózsaszíneset fosott...

Egy rakat hülyeséget írtok, a háziállatok megeszik és el is pusztulnak tőle!

2020. jan. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
77%

Az előző kutyánk véletlenül megevett egy kis mennyiségű (befőttesüveg fedele volt a tál, amibe szórtuk) patkánymérget. A kutya egy 35-40 kg-os németjuhász keverék szuka volt, szóval szép nagy darab volt. A garázsban volt kitéve a méreg, nyitva volt az ajtó mert éppen ki vagy beálltunk a kocsival, ő pedig bement és felnyalta.


Állatorvosnak azonnal telefonáltunk, azt mondta azonnal annyi tejet neki, amennyi belefér. 3,5 fél liter tejet be is lefetyelt, szinte úgy, hogy ki se vette a fejét a tálból. Doki is eljött, adott valami injekciót neki, de azt mondta nem lesz vele semmi baj, szerencse hogy nagy darab kutya és viszonylag kis mennyiséget evett. De figyeljük a közérzetét, étvágyát, székletét, ha bármilyen változást észlelünk azonnal hívjuk.


Ezután él még kb. 8 évet, 14,5 éves korában pusztult el a kutya.

2020. jan. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
63%

Valóban felszívódhat bőrön keresztül is igaz nem olyan százalékban mint belsőleg.


[link]

2020. jan. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
33%
OK hogy te elolvastad de a többiek akik nem itt ülnek 24 órában ők csak lesnek mint a moziban mert értelmetlen katyvasz az egész!!?? Mondjuk amikre emlékszem hogy olvastam az PL: keserítve van a méreg. Ez IGAZ.Valaki be is linkelte, el kell olvasni. Pl: Meglehetősen nagy mennyiség kell belőle: ez IGAZ Valaki belinkelte el kell olvasni. Hogy viszonylag nagy mennyiség kell belőle. Bőrön keresztül felszívódik: IGAZ de ha rálép egy háziállat a világon semmi baja nem lesz az tuti.Egyébként minap találtam valamelyik oldalon egy véleménysorozatot az idézem: Gyerekes óvodás óvónénis árulkodásról. Jót nevettem rajta de tényleg szomorúan úgy látom hogy igaz. Ha megtalálom beszúrom ide, aztán lehet töröltetni.
2020. jan. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!