Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ez normális egy kiscicánál?

Ez normális egy kiscicánál?

Figyelt kérdés
A 9 hetes perzsa cicám nem fél semmitől, és még azzal is elkezd játszani, akit vagy amit még soha nem látott. Nem ez a lényeg, hanem hogy kb már egy hete folyamatosan harapdál, karmol, annyira, hogy már tiszta seb meg vér a kezem. Tisztára meg van kergülve, össze vissza ugrándozik. Lehet hogy ez csak játék neki, de ez nagyon durva... Ez normális egy perzsa kiscicánál? Ezt még ki fogja nőni szerintetek? Vagy macskadrogot adjak neki, vagy mit? xD Csak ezért kérdem, mert már ezelőtt is voltak kiscicáim, de azok sokkal ‘nyugisabbak’ voltak.

2020. jan. 8. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak elszomorítani, de a mi perzsa cicánk most 7,5 hónapos,és még mindig harapdál, karmol nagyon. Le fogjuk vágni egy kicsit a körmeit, mert nagyon élesek, nekem is nagyon sebes, karcos, véres a kezem, meg ugye fáj is nagyon. Szokott minden nap főleg délelőtt, és kora este őrülten rohangálni, mindenre felugorva, kerge macskának szoktuk ilyenkor hívni. Nem tudom mikor fog lenyugodni, de direkt ezért vettünk perzsát, mert hogy a legnyugodtabb cica állítólag, hát nekünk nem sikerült ilyet kifognunk. :D
2020. jan. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Normális. :)
2020. jan. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A macska ilyen, amikor kamaszodik. Egyéves korára múlik el. Én munkáskesztyűt húztam, mikor rárohant folyton a kezem fejére, hogy lebirkózza. Most már jámbor, kedves cila, csak ez egy nehéz időszak velük.
2020. jan. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, remélem túl lesz ezen valamikor, de az se baj ha ilyen marad, mert rohadt aranyos!! Nekem ez a lényeg.;)
2020. jan. 8. 22:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok, így van, mi is imádjuk! :D
2020. jan. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!