Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Prevital táp vélemények?

Prevital táp vélemények?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ma 3 (nem vicc) állatosban voltam Budán, hogy vegyek a macskáknak valami tápot. Sem Iams, sem Josera nem volt sehol, nem tudták hogy mikor lesz.


A "legjobb" táp, az a Prevital volt, 30%-os hústartalommal, így megvettem azt, hogy ne haljanak éhen.


Viszont gyanúsan olcsónak találom, a 30%-os hústartalmával...


Ti mit szoktatok adni nekik ilyenkor? A húst nem eszik meg (inkább éheznek), kipróbáltam.

A tápot hajlandóak egyedül megenni.


Milyen tápok vannak még, amik nincsenek tele hulladékkal?


2020. jan. 11. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Smilla tápot vesszük a cicceknek Zooplus saját márka, rendelni kell:

[link]

3x1-eset szoktuk a két cicának, nem esznek sokat, de lehet venni 4 és 10 kilós kiszerelésben is, ha sok cicusod van:)

2020. jan. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismerem a tápot, de ha 30% valamilyen hús van benne, még ha nem is a legjobb minőségű, akkor az már fényévekkel jobb, mint a whiskas, friskies, stb.



Én amúgy petissimoról szoktam Orijent rendelni, most viszont anyagi okokból boltból választottam tápot, kímérve...

Itt Szigetszentmiklóson volt az állatos boltban bárányos Leonardo, úgyhogy azt vettem.

2020. jan. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ja, ami nincs tele "hulladékkal" az az Orijen, Acana, csak ezek egyeseknek elég drágák...

Jó alternatíva lehet valamivel olcsóbban az Applaws, Real Nature (fressnapfes), illetve talán a legolcsóbb a Purizon.

70% hús van benne, gabonamentes és 6.5 kiló rendelése esetén csak 1730Ft/KG.

Így elég sokat lehet vele spórolni...

[link]


Illetve még ott az említett leonardo is, csak az kicsit drágább mint a Purizon [link]


Mi ezeket mind próbáltuk és az Orijent tenném első helyre, második helyre a Leonardot (a kevés kukorica tartalmával együtt, egyszerűen jó hatással van a macskákra), harmadik helyre a Purizont...

Azt hinné az ember, hogy az Acana és az Orijen ugyanaz, csak az Acanában kevesebb a husi, mert ugyanazok gyártják, de az én macskáim annak ellenére, hogy az Orijent falják, sem az Acanát, sem pedig az Applawst nem eszik...

2020. jan. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :)


2 macsekom van, de annyit zabálnak, mintha 4-en lennének. Ráadásul elég válogatósak (főleg a kandúr), sem halat, sem húst, sem fürjtojást nem esznek pl.


Rendelek akkor netről, de most elég sos volt vennem valamit, mert nem volt már kajájuk és féltem, hogy megölnek.


Imas-et vettem eddig, mert az volt olyan, aminek viszonylag normális volt a hústartalma meg Josera-t, de valamiért egyiket sem lehetett kapni a boltokban.

2020. jan. 12. 14:51
 5/5 anonim ***** válasza:
33%
Egyszer vettem prevital junior-t a cicámnak, de nem fogok máskor venni. Először meg se akarta enni :D Hosszan tartó könyörgés után hajlandó volt megkóstolni, utána el is fogyott. Viszont nagyon szárította a cilát, rengeteget ivott tőle
2020. jan. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!