Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ez így jó a cicának?

Ez így jó a cicának?

Figyelt kérdés
Kiváló minőségű ropogóst kap, előtte van egész nap, plusz a friss vize, amit naponta kétszer cserélek. Nasiként, vagyis inkább jutalomként fésülés után kapja egy alutasakos eledel harmadát, kb egy héten 2-3x. Ezek az alutasakos ételek bármely üzletben elérhetőek. Megfelel ez így a cicámnak, vagy inkább rendeljek neki alutasakosból is a legjobb minőséget?
2020. jan. 12. 00:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Luxus élete van.
2020. jan. 12. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem azt az alutasakost 1-2 nap alatt azért jó lenne ha megenné felbontás után (közben hűtő).
2020. jan. 12. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igazából igen. Én alutasakos csak akkor adok a cicámnak, ha nagyon nem akar enni (FIV-es, és olykor jobban kisebesedik a szája, akkor kapja alutasival összekeverve a szárazat, olyankor a fressnapf-os premiert adom neki, 12-es packban veszem, így 160ft-ra jön ki egy alutasakos, de nincs telenyomva gabonával meg ízfokozóval, esetünkben ez fontos, de bármely cicának jobb.) Ha nagyon jót akarsz a cicának, akkor annyi, hogy próbálj meg adalékanyag-mentes tápot adni neki, jutalomfalatnak meg én sima főtt cs.mellet adnék (igazából olcsóbb mint az alutasakos).
2020. jan. 12. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tökéletes, de a felbontott alutasakosat tényleg két nap alatt oda kellene adni neki.
2020. jan. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2020. jan. 12. 19:06
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem napi 1 alutasakos kellene neki.
2020. jan. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem eszi meg az egy alutasakost, még a felét sem. :) Felnőtt cica, de nem nagy étkű. :)
2020. jan. 15. 13:51
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor viszont szerintem sincs gond ezzel az étrenddel
2020. jan. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!