Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Adhatok a cicának joghurtot...

Adhatok a cicának joghurtot enni? Találtam ma egy kiscicát én nem tudom hogy kell vele bánni nekem még soha sem volt állatom

Figyelt kérdés
Mikor hazafelé jöttem akkor találtam a cicát én behoztam a lakásba mert megsajnáltam csak nem tudom mit adjak neki enni, itthon nincs semmi olyan ami cicáknak való, és még tényleg nagyon picike. Meg lehet fürdetni?
2020. jan. 15. 14:25
 1/7 Hovarju ***** válasza:
100%
Vidd el a legközelebbi állatorvoshoz egy ellenőrzésre. Ott majd megmondják kb. mennyi idős, hogy van-e valami baja. Illetve segítenek abban is, hogy mit adj neki enni.
2020. jan. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne fürdesd meg... vidd állatorvoshoz,biztosan ad neki féreghajtót,és megmondja mennyi idős lehet. Ha még nagyon kicsi,lehet,hogy tápszerezni kell és segíteni az ürítésben...

Adj neki egy kis felvágottat ha már eszik szilárdat.

A laktózt nem bírják,tej,joghurt nem jó ötlet,hasmenése lehet tőle és ki is száradhat.

2020. jan. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csak holnap tudom orvoshoz vinni.
2020. jan. 15. 15:04
 4/7 anonim ***** válasza:

A hátsó fogai ki vannak már nőve? Ha igen, akkor már nem kell tápszerezni és többé-kevésbé tudnia kell magától ennie.

Esetleg tehetnél fel róla képet, hátha úgy jobban meg tudnánk tippelni a korát és segíteni addig, amíg el tudtok jutni az állatorvoshoz.

2020. jan. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Megnéztem ki vannak már nőve a fogai

Állatorvosnak kell majd fizetni?

2020. jan. 15. 20:04
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Semmitlyen tejterméket ami laktózt tartalmaz.

Hasfájással kisért hasmenést okoz neki.

Ami adható az laktózmentes tej, vagy száraz táp, esetleg minőségi nedves táp. Esetleg ha nincs más, főtt, nem ízesített csirke hús, de nem máj!

2020. jan. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen, az állatorvos pénzbe kerül.

Ha nincs rá kereted privátban kérek egy helyszínt ahová mehetek érte, gondoskodok róla, hogy megfelelő gazdit keressünk neki, valamint az orvost is álljuk.


Bátran kérdezz, vagy írj mi van a cicussal.

2020. jan. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!