Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mitől lehet ilyen büdös a...

Mitől lehet ilyen büdös a macskám?

Figyelt kérdés

Korábban felettem egy kérdést: https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__macskak__10272905-ho..


Azóta még büdösebb és nem tudom, hogy ez az odaszáradt ürüléktől van vagy lehet-e más is a dologban. Féregtelenítve van, oltásait megkapta, veszettség ellenit nemsokára kaphatja, kandúr ivartalanítva is hamarosan lesz. Kicsit a múltjáról: Volt valamilyen balesete, a hátával történt valami de már inkább ott a farnál hátul. Nagyon fájt neki a farkát nem tudta használni. Kapott szteroidot 3x és sokkal jobban lett. De most ha felemelem és megfogom ott a hátát, nyávog, ficánkol, fájhat neki eléggé. Elvinném állatorvoshoz mindenféleképpen, de ilyen szaggal.. Biztos hogy nem. Azért írtam le róla ezeket, mert hátha köze lehet a "szaghoz". Esetleg még valami tipp, hogy hogyan tisztíthatnám meg? Nagyon fontos lenne, mert el akarom vinni orvoshoz. Kérlek valaki!



2020. jan. 17. 21:37
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
2020. jan. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Rohadt vicces
2020. jan. 17. 21:48
 3/26 anonim ***** válasza:
97%
Vidd csak el állatorvoshoz. Pont hogy a szag is támpont lehet neki a diagnózis felállításában, nem kell szégyellősködni.
2020. jan. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
De ez elég durva, ha bent van egy kisebb helységben eláraszt mindent ez a szag és így biztos nem viszem oda.
2020. jan. 17. 21:55
 5/26 anonim ***** válasza:
96%
Mivel etetik? Mostanában nem nyalogatja magát hátul gyakrabban? Lehet,hogy a bűzmirigyével van gond (gyulladás esetleg).Én így büdösen is dokihoz vinném.Hátha tud mondani rá valamit,na meg a forrást is könnyebb megtalálni.
2020. jan. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
98%
Könyörgök: pont azért viszed az orvoshoz, mert büdös! Ha nem lenne büdös, nem kéne orvoshoz vinni! Mért akarod kímélni az orvost, megfizeted! Te fizetsz, ő szolgáltat! Nem a felettesed!
2020. jan. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
71%

1. vagyok.


0%? Pedig a dalban a válasz!



MIVEL ETETED?

2020. jan. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Ha tudunk, olyan maradékot adunk nekik, amit ehetnek ők is. Ha nem akkor egy fél tasak nedves kaja (a két macskának elfelezzük) és mellé kiegészítésnek száraz tápot. A hétvégén így vagy úgy de elviszem orvoshoz.
2020. jan. 17. 22:07
 9/26 anonim ***** válasza:
91%
Miert vagy buta? Ha nem a seggere száradt car büdös akkor beteg. Nyilván orvos előtt megnézed a feneket, megkersz valakit hogy fogja, nagyjabol levagdosod. Ha így is büdös akkor mesz es orvoshoz viszed, mert nyilvan a bűzt betegség okozza. De ha te "biztos nen viszed orvoshoz" akkor hagyd fenébe a kérdések kiírását. Meg mondtuk mit tegyel de te lecarod. Akkor idd a levét magadban.
2020. jan. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Becsempéazed a szobába.ehbarod amit elalszik, és szépen ollóval lenyirod a szőrét.


Attól is lehet büdös, hogy fekély alakult ki neki, az össze ragadt kakis szőre alatt,amit a legyek bekoptek, még ősszel.

Tele van fereggel.



Ez csak egy opció,de elég sűrűn előfordul.

2020. jan. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!