Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nemsokára cicám lesz. Imádom...

Nemsokára cicám lesz. Imádom a metált viszont a cica lehet félne tőlle. Az első pár napba akkor inkább hanyagoljam a zenét?

Figyelt kérdés
Lehet idióta kérdés de én fontosnak érzem. Szerintetek ne is halgassam az első napokban vagy jobb ha már az elején hozzászokik hogy az én szobám ilyen zajos?Azt se szeretném hogy emiatt féljen bejönni a szobámba vagy hasonló.
2010. júl. 22. 16:54
 1/7 anonim ***** válasza:
47%

Kedves anyacica!

Azt javaslom, hogy költöztesd távolabb a kölykeidet, amikor te metált halgatsz. :PP

2010. júl. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindegy milyen zene csak ne max hangerőn halgasd.


\m/

2010. júl. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet,hogy ő is imádni fogja,bár ez az ő ízlésétől is függ.Van cica ,amelyik szereti nézd csak:


[link]

2010. júl. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%

Nem értem,miért kell agytépő hangerővel hallgatni zenét?

gondolhatnál nemcsak a cicára,de a környezetedben élő emberekre is.

Ha nem elmebeteg hangerővel hallgatod a zenét,hanem csak úgy normális ember módjára,a metáltól sem lesz baja.

2010. júl. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%

Ez hülyeség!!!!!!! Nem tudom, kitől hallottad? A macskák kérlek szépen intelligensebbek a legtöbb embernél, és a metalban hallják a ZENÉT,és nem csak zúzás+üvöltés kombinációjának vélik. Mint ahogy nem az, és többnyire elmélyült zenei tudás áll mögötte. Aki leszólja a metalt, hallgasson már meg egy Theriont, vagy más szimfonikus dolgot.

Van egy 10 éves macskám, már kiskorában is black metalra összegömbölyödve, elégedett pofával aludt és hangosan dorombolt! Tudod mit utál egyedül? A ROSSZ MINŐSÉGET, ami sistereg, recseg, serceg stb.! Na arra fület hátracsap, szőrt borzol, elszalad. De jó minőségben bármit meghallgat, dark, goth, metal zenéket, komolyzenét, világzenét, medievalt, folkot, mindent szeret, ami nálam szól! Lenne lehetősége kimenni, de nem teszi! Nem süket, mielőtt valaki ezzel idétlenkedne, és nem is idegbeteg, imádnivaló, bújós, barátságos cica. Kedvence az Epica. :)


A barátomnak, aki meg 100 százalékban csak metalt hallgat, és néha olyan hangosan, hogy már engem is zavar, most lett kiscicája, nagyon pici, de neki sincs semmi gondja a metallal! És sok hasonló ízlésű ismerősünknek van szintén gond nélkül macskája. Nem hülyék ezek, MACSKÁK! :D

Úgyhogy nyugi!

2010. júl. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem a zene stílusával lehet gond, hanem a hangerővel. A macskáknak sokkalta kifinomultabb a hallásuk, mint az embereknek, ezért ami nekünk hangos, az nekik fülsiketítő.
2010. júl. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A macskának teljesen mindegy milyen zene szól körülötte, de a hangos, visítő, hangokat nehezen tűrik! úgyhogy hallgathatsz bármit, csak ne ordíttasd és nem csak a macska hanem a körülötted lakók, család érdekében is!

amúgy a szomszédunk múltkor valami mulatós szart hallgatott max hangerőn, szegény cicám azt se tudta, hova meneküljön, úgyhogy hangerőtől függ.

2010. júl. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!