Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Megtudja szokni a bent ennyi...

Megtudja szokni a bent ennyi idô után?

Figyelt kérdés

A kérdésem az lenne,hogy nem régóta van cicám.

Ő kinti-benti cica.

Vidékre költöztünk és ideszokott a macska.Elöször csak etettük ,majd bent aludt ezután már mindennap itt aludt.

Most beteg lett,macskanáthás.Kapott gyógyszert,meg injekciót ma az orvostól.Azt mondta hogy ne engedjem ki es ha meggyógyul ivartalanitsam.

Kb két éves lehet.

Nem lesz neki rossz,hogy mostmár nem mehet ki?

Ezt megfogja tudni szokni?

Nem fog beleőrülni abba hogy eddig kimehetett ezután meg nem?



2020. jan. 29. 11:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt cicája válogatja, én befogadtam egy kóbor kinti cicát, és teljesen jól megszokta, hogy többet nem mehetett ki.
2020. jan. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Anyámnak is kinti-benti a macskája, de nem tudna megmaradni csak odabent. Ivartalanítva van pedig.

Sír, kapar, ideges ha nem mehet ki amikor akar. Egyszer meg volt fázva, bent kellett volna tartani pár napig de nem lehetett, annyira ideges volt. Folyamatosan csak sírt és kereste a kiutat.

2020. jan. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Macskája válogatja!

Nekünk mindegyik cicánk kintről befogadott és egyik sem erőszakoskodik a kimenetelért.

2020. jan. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha van lehetőséged biztonságos helyre kiengedni, akkor miért lenne csak benti?
2020. jan. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nincs lehetőség olyan helyre engedni ahol nem megy el és újra nem betegszik meg.
2020. jan. 29. 14:43
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A kifutó/kinti kennel jó lehet, ha nem marad meg bent.

Ha van rá módod meg helyed akkor érdemes csinálni.

2020. jan. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem minden felnőtt cica, akiket úgy mentettem utcáról sérülten, vagy altatás elől sintértelepről, mindegyik megszokta a csak bentlétet, amíg nem volt udvarunk, ahova építettem kifutót nekik. Évekig. Sok cicának hiányzik a kinti élet, sokuk viszont egyáltalán nem vágynak kifele azok után, amiket átéltek.

Van két mentett kölyök kandúrtesóm is, nagyon kis ravaszak voltak, ők vágytak kifele, egyszer meglógtak. Hetek óta nem találtam őket, már megsirattam őket, azt hittem sose látom őket. Na, 4 hónap után jönnek haza lefogyva, ijedten, bicegve, mocskosan, csapzott bundával, gondolom kikaptak az idegen kandúroktól, ők akkoriban voltak 6-10 hónaposak, mikor megléptek. Hazaérve rendbe tettem őket azóta menekülnek, ha nyílik az ajtó. Jó kis lecke volt nekik, DE összetartottak és együtt jöttek haza, nagyon szívszorító látvány volt:')

Azóta már 10 évesek.

2020. jan. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!