Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tényleg van ilyen?

Tényleg van ilyen?

Figyelt kérdés

[link]


Én azt hittem a macskák öntörvényű állatok, és helyhez kötődnek, nem gazdához.


Van 2 macskám, de tőlük lazán felfordulhatnék, max a kaját hiányolnák. 😂

Pedig kiskoruk óta benti macskák.

A ti macskátok képes lenne ikyesmire?



2020. febr. 2. 22:53
 1/8 anonim válasza:
94%

Az enyémet ismerve szinte biztos hogy nem. (:


Egyébként komolyabban belemerülve én úgy vélem hogy az intelligensebb háziállatok képesek bizonyos szituációkban felmérni a helyzet komolyságát és segíteni gazdájukon, természetesen ha kialakul az állat és ember közt egy jó háziállat - gazdi kapcsolat :D

2020. febr. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%

Attól, hogy öntörvényű, van bizonyos kapcsolat közte és az emberek közt.

A macskámmal mi is olyan békés egymás mellett élés kapcsolatban vagyunk, azt csinál, amihez kedve van; úgysem tudnám olyanra rávenni, amit éppen nem akar. Egyáltalán nem tűnik ragaszkodónak, ha olyan kedve van, akkor nem jelentkezik, hiába keresem, kiabálok neki. Volt, hogy véletlenül vettem észre; tőlem úgy egy méterre volt, de nem volt rám szüksége, nem számított neki, hogy percek óta hívtam, és eszerint, még egész közelről is.

Soha nem volt az ölemben, ritkán fogadja el a simogatást is.

Sokévente egyszer vagyok olyan beteg, hogy annyira rossz a közérzetem, hogy ágyban maradok. Egyik alkalommal eléggé gyenge voltam, forgott velem a világ, mikor felugrott a mellkasomra, majd nagyon hosszasan és hangosan dorombolt. Jó érzés fogott el, és utána sokkal jobban is éreztem magam. Máskor fekhetek az ágyban, nem érdekli.

Hogy pontosan mit tenne meg értem, nem tudom, de ennyit megtett. Látszólag, azóta sem érdeklem.

2020. febr. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%

Vannak nagyon ragaszkodó macskák.

Jelenleg van 1 olyan cicám aki biztos figyel rám és érdeklem.szóval szerintem képes lenne rá.

2020. febr. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%

Azért mert öntörvényű és nem olyan mint pl.a kutya (de miért is lenne olyan, hiszen 2 külön faj...), attól még kötődik az emberhez.


Az enyémek pl.egész nap a valagamban vannak, vécére sem tudok úgy menni, hogy ne várjanak az ajtóban. Ha dolgozom, akkor pedig vagy az ölemben vagy mellettem fekszenek.

Ha épp nem érek rá velük foglalkozni és bent van a kutya, akkor hozzá mennek oda és rajta fekszenek felváltva.

Szerintem az hangoztatja azt, hogy a macska házhoz szokik és önző, aki maximum a kertben tartja, néha kilök neki egy kos viszkászt és ennyi a kapcsolata a macskájával.

2020. febr. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Van egy rossz hírem az elvakult állatbarátoknak. A macskáitokat csak az élelemszerzési ösztön és max. az azzal összefüggő kényelem "érdekli", és nem a személyetek. Le se szarná az embert, ha nem kapna tőle kaját, meg meleget a valaga alá. Bár gondolom az elvakultság rózsaszín ködét nem fogom tudni elsöpörni a fejetekből...
2020. febr. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%
Tau bácsi, te vagy az, vagy van még 1 hozzád hasonló marha az oldalon? :D
2020. febr. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom, ki az a Tau bácsi, de a reakciódból ítélve ő sem virtuális önigazolást nyújt a hozzátok hasonló szerencsétleneknek, hogy azzal is jópontokat kunyeráljon az interneten :D
2020. febr. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
81%
Akkor van még 1 hülye. Semmi baj, kell a statisztikába, ettől olyan színes a világ. 😁
2020. febr. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!