Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Betegség miatti növekedés...

Betegség miatti növekedés megállás, gyógyulás után nőhet még 10 hónapos cica?

Figyelt kérdés
Kandúr, ivartalan, 4,5kg jelenleg és sovány. Betegsége előtt 4,9kg volt.
2020. febr. 5. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Igazából nőhet,bár ilyen korban már amúgysem nő sokat egy cica.
2020. febr. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez egy házimacska normál felnőtt súlya. 1,5-2 éves korukig nőnek.
2020. febr. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nőhet még, de igazából ez a súly megfelelő egy felnőtt macskának is.
2020. febr. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az étvágya súlytartásra sem volt elegendő, 9 hónapos kora óta semerre nem nőtt. De most kezd javulni az étvágya, még kapja a gyógyszereket, de már jobban van.

Ha az számít, nagyok a mancsai és kiskorában 8 hét alatt(1-3 hó) 1,6kg-ot nőtt(40dekáról kezdte és 12 hetesen 2 kg volt).

Nem tudom jelent-e valamit, csak sokan mondták, hogy nagy cica lesz, mert nagyok a mancsai és gyorsan nő.

Persze, most nem ez számít leginkább, hanem, hogy nagyon beteg volt és nagyon féltettem, csak most , hogy jobban van kíváncsi lettem, vajon betesz-e neki a betegség a növekedésébe vagy nőhet-e még.

Köszi amúgy mindenkinek:)

2020. febr. 6. 15:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Az enyém 30-35 dekákat is hízott hetente pici korában, most 6 hónaposan kb. 2 hetente +100g növekedés van. A növekedésük nem egyenletes, a cica súlya látatlanban nem mérvadó, ha a testalkatához rendben van, akkor ok.
2020. febr. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!