Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek hogy kövérebb...

Mit tegyek hogy kövérebb legyen a cicám? Mivel etessem?

Figyelt kérdés

Van egy gyönyörű félperzsa kandúrom,rengeteget eszik(hal,húsok,konzerv,tej,száraz táp),egészséges,mégis olyan mint egy csontváz :S sose volt kövér de így nyáron hogy rövidebb a szőre nagyon szembetűnő.

Lehet ezt a macskáknál genetikailag örökölni? mert az anyja volt ilyen csontkollekció.


2010. júl. 23. 10:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Mienk is ilyen.

próbáltam egy kis libazsírt tenni a kajára, de beleborzongott.

2010. júl. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha amúgy egészséges, minden tápanyagot megkap és ilyen marad alkatra, az azt jelenti, hogy ő ilyen genetikailag és kész. fel ne hízlald, mert attól fog megbetegedni (szív és érrendszeri betegségek). az én macskám is sovány, nyúlánk, pedig szeret enni, nekünk is az állatorvos mondta, hogy ne tömjük, mert ilyen és kész.
2010. júl. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csatlakozom a második válaszadóhoz...Az én cicámnak a nagyanyja perzsa,aki télen elég duci (normál mennyiségű kaját eszik),de nyáron ő is nagyon lefogy.Ez minden évben így megy,és egészséges 14 éves macsek.
2010. júl. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nem férges,akkor Ő ilyen.Az én macskáim is mind gebék,pedig minőségi kaját kapnak.
2010. júl. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
huh megnyugodtam :) köszi:)
2010. júl. 23. 10:47
 6/7 anonim ***** válasza:

Orvos látta már emiatt? Féreghajtózod rendszeresen?

Általában a nem kasztrált kandúrok kisebbek mint a kasztráltak, enyémen is sokat dobott az ivartalanítás, szépen kikerekedett. Előtte ő is mindig be volt horpadva.

2010. júl. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyértelmű! Zsíros kenyér hagymával!!!!!
2010. júl. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!