Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Struvit köves cicának melyik...

Struvit köves cicának melyik urinary tápot ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Eddig a Royal Canint adtam neki, de kb. az 1/3 át a szemeknek nem ette meg. Valami olyan összetevő van benne amit nem akar megenni. Összegyűjtöttem, aztán megpróbáltam oda adni neki megint , de ezekből már egyáltalán nem evett meg semmit.Tudnátok egy jó urinary tápot ajánlani ami nektek bevált, és megette a cicátok?

2020. febr. 8. 08:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Az én cicám RC hipoallergénjét eszi, szereti (sajnos, mert lenne jobb minőségű táp - Orijen pl, de nen hajlandó mást enni).



A legtöbb ismert gyártónak van "gyógytápja", bár nem hinném, hogy mindnek kijárna ez a jelző... RC, Hill's, Eukanuba.


Hill's tápból van, megelőzési célú urinary táp (c/d), illetve meglévő struvit feloldását is segítő (s/d). Az én cicám sosem ette a Hill's tápokat mondjuk (más eü. probléma)

A Trovetnek vannak jó gyógytápjai, van urinary is. Ez egy viszonylag új /kevésbé ismert gyógytápokkal foglalkozó gyártó, én meg vagyok a minőséggel elégedve, extra válogatós cinyó is szereti a konzerveseit. Szárazat is megpróbálom átváltani, ha elfogy az előző.

2020. febr. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk csak a Trovet vált be(állatorvosi utasításra). A régi dokik a hill's-t meg royalt nyomatták, hiába volt minden baja tőle, az új doki kapásból a Trovetet ajánlotta.
2020. febr. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek.
2020. febr. 8. 13:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Én kicsit fenntartással kezelem ezeket a gyógytápokat. A cicám kb. 6 évig ezen élt, konkrétan a Hill's C/D-n, miután már fél éves korától struvit köves volt. Ő ugyan nem volt válogatós, bármilyen tápot megevett, ezt is, de állandóan orvoshoz jártunk, mert - leginkább sztessz hatására - folyton előjött a betegsége. 7 éves korában meghalt veseelégtelenség következtében..
2020. febr. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
2 es . Trovetet vettem, és megeszi az összeset. Köszi a tanácsot, neked is meg persze mindenkinek.
2020. febr. 15. 07:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!